Michaela Pecháčková ukázala své tělo v plavkách: Zírali i nejkrásnější muži Česka

Míša Pecháčková (18) je hvězdou seriálu ZOO, kde si ji diváci velmi oblíbili v roli cílevědomé Sid. Kromě herectví se věnuje i zpěvu a ke spatření byla i na soustředění finalistů Muže roku v Šanově, kde předvedla své tělo jen v plavkách a moc jí to slušelo.

Herečka Michaela Pecháčková strávila den mezi nejkrásnějšími muži Česka a dle fotografií si den v pánském kolektivu velmi užila. Tělo předvedla jen v rudých bikinách a finalistům bezpochyby zamotala hlavu.

Pracovně je mladá herečka velmi vytížená, a o to více si proto užila příjemně strávený čas v Šanově, kde se konalo soustředění finalistů soutěže Muž roku. Kudrnatá herečka zde dováděla v bazénu a sama přiznala, že to byl zasloužený relax.

Pobyt v Šanově je pro mě dovolená. Vzala jsem si s sebou kamarádku ze školy Natálku, jsme tu spolu. Byla jsem zvyklá na prázdniny, ale teď opravdu makám. Je to velký rozdíl. O to víc si vážím dnů volna, ale natáčení mě baví, usmívala se blonďatá kráska pro Herminapress.

Michaela Pecháčková umí spojit příjemné s užitečným

V doprovodu nejkrásnějších mužů Česka

Se svalnatými muži si užívala společný čas na souši, ale i v bazénu. Svou postavu v červených bikinách poměřila s Barborou Mottlovou, se kterou se pustila i do vodní bitvy. Míše to v plavkách opravdu slušelo a krásnou postavu by jí mohl kdekdo závidět.

Pobyt s nejkrásnějšími muži z Česka by byl pro jejího partnera zajisté důvod k žárlivosti. V rozhovoru pro redakci Prima Ženy ale prozradila, že momentálně žádného partnera nemá, a proto si žárlením lámat hlavu nemusí. Nicméně se nebrání zajít na rande s někým, kdo ji osloví. Jen musí vypadat věrohodně. „Už mi na Instagram pár zpráv přišlo. Je to milé, ale když člověk nemá profilovou fotku a má vymyšlené jméno, vůbec nevím, kdo to je,“ říká Pecháčková, kterou můžete vídat v seriálu ZOO každý čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Takže, pánové, teď už víte, jak na tuto půvabnou ženu zapůsobit. Hlavně si nezapomeňte dát na profil svou fotku a pospěšte si, ať vám ji některý z mužů roku nevyfoukne.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.