Roman Šebrle a jeho manželka Eva stále nedotáhli rozvod. Moderátor ale sám není

Moderátor a bývalý fenomenální desetibojař Roman Šebrle (47) během velké letní párty televize Prima prozradil, že oficiálně stále ještě není rozvedeným mužem. Hvězda televize Prima také popsala, jak to nyní má s ženami.

Televize Prima během velké letní párty na Hostivařské přehradě v Praze představila programové novinky, které budou diváky bavit během podzimu 2022. Den to byl vskutku zalitý sluncem a všichni účastníci si ho parádně užili. Skvěle se bavil také Roman Šebrle, který část večera dělala garde těhotné Evě Perkausové.

Hosty velké letní párty do varu dostal svým vystoupením zpěvák Marek Ztracený (37), po koncertu zábava ale pokračovala dál. Roman Šebrle se mimo jiné skvěle bavil s kolegou z Primy Láďou Hruškou.

Redakce magazínu Showtime se Romana během večírku zeptala, jak to nyní má s manželkou Evou, se kterou prožil 23 let. Také redaktory zajímalo, jak to Roman má s dalšími ženami. Mnohé účastníky letní párty překvapilo, jak je moderátor výrazně opálený.

„Byl jsem tři týdny v Americe na mistrovství světa v atletice, měl jsem tam jednoho svěřence. Bylo tam bylo šílený vedro, nějakých 38 stupňů. Takže jsem se neopaloval, ale ono to tak přišlo na těch trénincích. Mám to po dědovi, ten se opaluje také velmi dobře. Stačí když vylezl ven posekat trávu a vrátil se černý,“ prozradil s úsměvem opálený moderátor pro ShowTime.

Přestože se Roman vrátil z Ameriky, kde strávil pár týdnů, jednu dovolenou má ještě před sebou.

„Na konci srpna bude ještě jedna dovolená na pět dnů, ale já to nemám nikdy úplně jako válení, spíš poznávání. Plánuji nějaký výlet a pak až nějaké to válení,“ objasnil sympatický moderátor.

Jak to má Roman Šebrle s láskou?

Na dovolenou se většinou jezdí ve dvou, proto se redaktoři pohledného muže také zeptali, jak je na tom s letními láskami.

„Je pravda, že ještě nejsem úplně oficiálně rozvedený, ale já si léto užívám. Já nejsem takový, že by to bylo něco nestálého, takže vždycky mám něco stálého,“ prozradil bývalý atlet s tím, že sám rozhodně není, ale o partnerce zatím mluvit nechce. Pouze dodal, že nejde o nikoho z branže. Roman si hodně cení toho, že rozvod probíhal a probíhá v klidu, že na všem se dokázal s manželkou dohodnout a vždy zůstanou skvělými rodiči dvou dětí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.