Milan Peroutka sdílel nové fotografie z obřadu. S partnerem měli na svatbě stejný oblek

Je to již více než půl roku, co zpěvák Milan Peroutka (33) nečekaně uspořádal přepychovou svatbu, na níž vstoupil do registrovaného partnerství s Dominikem Roubínkem (25). Nyní se na sociálních sítích vzpomínkami vrátil ke dni, který dle něj patřil k nejkrásnějším v jeho životě. Na fotografiích ze svatby je vidět, že si dvojice den D opravdu užila.

„Nebudu chodit kolem horký kaše. Mám kluka. Je skvělej. Je natolik skvělej, že jsem se otevřel té možnosti mít kluka. Že jsem ho představil rodině a kamarádům. A přitvrzuju, že jsem se rozhodnul si ho v sobotu vzít a představit i vám,“ napsal v červenci na svůj Instagram, kde také poprvé sdílel fotku svého partnera.

Čtěte také: Milan Peroutka sdílel fotku se svým mužem. Chtěl jsem vám to říct, ale bál jsem se, píše

Polévka z jednoho talíře i věž z šampaňského

Nyní se Peroutka rozhodl vzpomínkami vrátit ke dni, na který už nikdy nezapomene. S příchodem nového roku tak sdílel další romantické fotografie ze své letní veselky. „Já jsem s vámi doteďka vlastně nic moc nesdílel, a to máme tolik přenádherných fotek. Vždycky, když si je prohlížím, říkám si: Byl to fakt nejhezčí den v životě,“ uvedl na sociálních sítích a přiložil několik fotografií.

Přečtěte si: Peroutka stráví oficiálně první Vánoce s manželem. Doma máme takový Staromák, říká

Ze snímků je patrné, že během svatebního dne v pětihvězdičkovém historickém hotelu Chateau Mcely na Nymbursku mysleli také na tradice. Nechyběla polévka z jednoho talíře ani luxus v podobě věže z šampaňského. Fotografie zamilované dvojice krátce po zveřejnění zaznamenaly úspěch. „Miluju vás,“ okomentovala příspěvek bývala přítelkyně Peroutky, herečka Michaela Tomešová.

„Milánku, přeji vám další roky nabušené láskou! A taky zdraví a štěstí a energii, která promění sny v realitu,“ připsala herečka Sandra Nováková, kterou můžete znát například ze seriálu Banáni či Pod hladinou. Jak je vidět, Milan si s Dominikem užívají každého volného dne. Letos oslavili už druhé společné Vánoce a krátce po Štědrém dnu vyrazili do exotiky za teplem. Odletěli na luxusní dovolenou na romantické Maledivy, kde si užili jeden druhého.

Milan Peroutka si letošní Vánoce velmi užil:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.