Celebrity

24. října 2022 10:00

Eliška Reiglová

Místo dortu a svíček operace. Václav Neckář strávil 79. narozeniny v nemocnici

Václav Neckář je v nemocnici

Hudebník Václav Neckář v neděli oslavil 79. narozeniny. Původně tento slavnostní den hodlal strávit na dostizích v Chuchli, kde měl předávat jednu z cen, nakonec ho ale strávil v nemocnici. Místo přijímání gratulací ve společnosti ho čekala operace, jak potvrdil jeho bratr Jan Neckář.

Václav Neckář je neodmyslitelnou součástí české hudební scény. Jeho písně provázejí fanoušky už desetiletí a mnozí z nich doufali, že mu budou moci osobně popřát k 79. narozeninám na dostizích v Chuchli, kterých se měl v neděli zúčastnit. Nakonec se jeho plány ale změnily a místo ve společnosti si v tento den pobyl na operačním sále.

Nedělní zákrok byl plánovaný, jak pro ShowTime prozradil bratr hudební legendy a kapelník skupiny Bacily Jan Neckář. „Dneska byl na operaci, už je po zákroku a měl by být v pořádku. Zítra jedu za ním, tak budu vědět víc.“

Jakých zdravotních problémů se zákrok týkal, nechtěl Jan Neckář prozradit. „Ani jsme se s bráchou nedomluvili na tom, jestli mám poskytovat informace. Ale nesouvisí to s mozkem, nic takového to není,“ upřesnil.

Propuštění

Že nešlo o nic extrémně náročného a operace se obešla bez komplikací, dokazuje i fakt, že pokud vše půjde nadále hladce, už v pondělí se zpěvák vrátí do domácího prostředí. „Zítra by měl v být v pořádku, ráno se dozvím, jestli ho propustí hned. A když ne, tak tam za ním zajedu ještě odpoledne se synovcem,“ řekl bratr Václava Neckáře v neděli pro pořad Showtime.

Jan Neckář je svému staršímu bratrovi velkou oporou především od roku 2002, kdy Václav Neckář prodělal mozkovou mrtvici. Nemohl se hýbat ani mluvit a jeho blízcí se obávali nejhoršího. Příhoda ho kromě řeči připravila i o paměť. Logopedka ho postupně učila mluvit a díky obrovské vůli k uzdravení a návratu na pódia se pěvecká legenda mohla znovu vrátit ke koncertování.

Velké plány

Zpěv a reakce fanoušků nabíjejí Václava Neckáře obrovskou energií. Tu si hodlá před Vánoci doplnit velkým koncertem v divadle Broadway, který odzpívá v prosinci. „Moc se těším,“ řekl v září pro Prima Ženy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.