Korejky jsou posedlé krásou. Jejich pleť je dokonalá a my víme proč!

Nemůžeme si nevšimnout, jak krásnou mají Korejky pleť… Jak to asi dělají?

Také jste si někdy všimli půvabných Korejek? Pleť jako z alabastru a po vráskách ani památky. Jak to asi půvabné Korejky (včetně Kimových, trochu bizarně působících roztleskávaček, i když tam můžeme jen hádat a domnívat se, jak se o sebe starají) asi dělají?

Jsou posedlé krásou!

Upřímně, Korejky jsou posedlé vlastním vzhledem! Kam se hrabe Hollywood! Podle odhadů plastických chirurgů podstoupilo přes 10 procent dospělé populace Jižní Koreje nějaký druh plastické operace! Téměř polovina dotazovaných korejských žen uvedla, že jejich sebedůvěra v to, že vypadají dobře, pramení z prohlášení jejich manželů nebo partnerů; a neuvěřitelných 98 % Korejek si myslí, že pro muže je vzhled ženy to nejdůležitější, co může žena nabídnout. Jeden z místních ženských časopisů dokonce ženám radil, aby třetinu svých příjmů utrácely za zkrášlování svého vzhledu. Jde totiž o dobrou investici, protože se jim tak podaří získat bohatšího manžela!

Ideál? Běloskvoucí pleť!

Korejské ženy vnímají ideál krásy jako především hladkou, sněhobílou pokožku tváře. Aby se přiblížily k podobnému ideálu, velmi úzkostlivě pečují o pleť a denně používají mnoho speciálních prostředků pro vyhlazení kůže.

Korejky znají nepřeberné množství různých receptů, které se předávají z pokolení na pokolení, přesto ale neignorují úspěšné vymoženosti kosmetického průmyslu. Mimoto se už dávno korejská kosmetika proslavila svými vyhlazujícími a čisticími prostředky, pleťovými maskami a krémy proti stárnutí.

PŘEČTĚTE SI: 7 BEAUTY TRIKŮ OD KOREJSKÝCH ŽEN

Paříž? Kdepak. Korea!

Upřímně, zapomeňte na Paříž, lídrem v kosmetice je právě Korea! Tamní kosmetika je nesmírně progresivní a umí opravdu zatočit s vráskami i nedokonalostmi pleti. Při procesu výroby jsou používány unikátní rostliny a extrakty různých bylin, rostoucích na Korejském poloostrově. V současné době je Jižní Korea asijským drakem v používání různých kosmetických přípravků na jednoho obyvatele.

Jako to dělají?

Mnoho korejských žen používá denně esenciální oleje. Aplikují je po vyčištění na kůži a teprve potom používají sérum. Navrch přidají hydratační krém pro maximální elasticitu a hydrataci pokožky. Esenciálního oleje stačí jen pár kapek, nechcete být mastná jako vdolek. Perfektně vaši kůži oživí a nastartuje. Zkuste třeba esenciální olej z damašské růže nebo z citrusů.

Další trik, jak podle Korejek pečovat o kůži, je masáž! Každý den si ji dopřejte při sprše, jak to dělají Korejky. Použijte jednoduše prsty! Jednoduchá, ale pravidelná masáž zvýší pružnost kůže, cirkulaci krve a hydrataci.

Alespoň dvakrát týdně si dopřejte masku během nočního spánku. V noci, když spíte, dochází k nejzásadnější regeneraci pokožky, což Korejky dobře vědí. I ta nejunavenější pleť bude ráno vypadat svěže, vláčně a vypnutě.

Mohlo by vás také zajímat:

autor: KU


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.