Bezešvé, nalepovací, 3D: Vychytané podprsenky, které vám usnadní život

Většinu času sice není vidět, přesto dokáže špatně zvolené spodní prádlo zkazit celý den. Zvlášť v teplejších dnech, kdy mnohem častěji řešíme, kde vyčnívá jinak, než bychom si přály, příliš se zařezává nebo je v něm zbytečné horko. Naštěstí existují moderní vychytávky, díky kterým už žádné takové starosti řešit nebudete.

Nalepit a jít

Jednou z nejpraktičtějších vychytávek jsou samodržící podprsenky, které využijete celoročně, proto se do nich vyplatí investovat. Skvělou službu vám udělají nejen do letních šatů, ale i v období plesových sezon či vánočních večírků.

Máte obavy, aby samodržící podprsenka po celou dobu držela na svém místě a nedošlo k společenskému faux pas? Zcela zbytečně. Podprsenky mají vnitřní stranu košíčků potaženou speciální vrstvou, která dokonale přilne k tělu. „Důležité je samodržící podprsenku oblékat na čistou, osušenou a ničím nenamazanou pokožku. To je zcela zásadní proto, aby držela a ani se nehnula. Pak záleží na tom, o jaký konkrétní typ podprsenky se jedná. Nicméně vždy je nutné udržovat lepicí plochy čisté a zbytečně se jich nedotýkat, po použití je omýt jemně mýdlovou vodou a když je povrch suchý, uskladnit opět s původní krycí fólií,” vysvětluje specialistka na spodní prádlo ze společnosti Astratex Markéta Lojdová. „Podprsenku je třeba nejprve obléci přes prsa, aby hezky ‚sedla‘, pak přilepit případné boční lepicí části. Pokud se jedná o typ bez bočních částí, ale se středovým zapínáním či šněrováním, pak opět nejprve napasovat na prsa, pečlivě přimáčknout, aby lepicí část zcela přilehla, a pak až stáhnout střed,” dodává Markéta Lojdová.

NEJVĚTŠÍ PODPRSENKOVÉ CHYBY A TIPY, JAK JE NAPRAVIT

Hlavně nenápadně

Ne vždy se hodí, aby byla podprsenka vidět, při některých příležitostech to může být dokonce společenské faux pas. Proto do práce, na formální setkání nebo v případě, že si chcete na sebe vzít světlé oblečení, volte bezešvou podprsenku. Je krásně hladká, velmi příjemná na nošení a nebude tedy vidět ani pod upnutým tričkem či halenkou. Existují bezešvé podprsenky se středně silným i silným tvarujícím efektem, dokonce i bezešvé podprsenky s push-up košíčky z unikátního jednolitého materiálu, které se obejdou bez kostic, přesto přirozeně zpevní a nadzvednou ňadra.

PODPRSENKA, KTERÁ ODHALÍ RAKOVINU PRSU? ANO, UŽ EXISTUJE!

Aby hruď dýchala

Na začátku září bývají teploty stále vysoké, proto rozhodně nic nezkazíte, když svůj prádelník obohatíte o prodyšnou podprsenku, která je vzdušná a odvádí tělesnou vlhkost pryč od těla. Nejde ale o jen tak ledajakou podprsenku. Sáhněte po té, které se říká Spacer 3D. Díky speciálnímu dvouvrstvému prodyšnému materiálu se vzduchovou kapsou jsou neuvěřitelně lehké, dokonale se přizpůsobí tvaru poprsí a rychle reagují na změny teplot těla. Vnitřní část košíčků odvádí teplo a vlhko a vnější část zajišťuje pevnost a dlouhou trvanlivost. Další nespornou výhodou je, že po vyprání velmi rychle schnou.

10 VĚCÍ, KTERÉ NA VÁS PROZRADÍ VAŠE PRSA

Pohodlí a praktičnost nade vše

Některé vyztužené podprsenky mají dnes už i vyjímatelné kostice, a tak budete mít záruku maximálního pohodlí třeba i na dlouhé cestování, během něhož nechcete, aby vás někde něco tlačilo. Praktické jsou i modely s variabilními ramínky, které se hodí snad k jakémukoli oblečení. Ramínka lze zcela odepnout, zadní část může být zapnutá buď klasicky, nebo ji lze překřížit v případě, kdy máte top či šaty s odhalenými zády.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.