Celebrity

23. března 2024 14:10

Anna Tejklová

Módní alarm z filmu o Havlovi: Kaiser v kostkovaném stanu, manžestráková vražda a pohřební oděvy

V pražském kině Lucerna se v pátek večer konala slavnostní premiéra filmu Tady Havel, slyšíte mě? Co si na tuto událost oblékly české osobnosti? Užijte si Módní alarm s návrhářkou Annou Tejklovou.

Kostkovaná extravagance

Jediný, kdo se skutečně extrémně módně odvázal, byl pan herec Oldřich Kaiser se svojí chotí Dášou Vokatou.

Kostkovanými kabátostany také připomněli flanelovou reklamní kampaň současného prezidenta.

ČTĚTE TAKÉ: Dáše Vokaté se podařilo zkrotit Oldřicha Kaisera. Jak jim to klape v manželství?

Pavla Hodková v temném duchu

Manželka nejslavnějšího českého fotografa Jana Saudka byla kompletně v černém. Tolik temné barvy zbytečně ubírá na mladosti a působí trochu depresivně, Pavlu by určitě rozzářila alespoň barevná kabelka.

Kristýna Frejová v rockovém stylu

Herečka Kristýna Frejová se oblékla také celá do černého, alespoň kožená bundička má šmrnc a hezky k ní vypadá saténová sukně. Dobrá volba červené rtěnky. I tady ale můžeme připomenout, že pokud si dámy nechcete zbytečně přidávat roky, nevolte celočerný oděv.

Režisérka Třeštíková módu neřeší

I paní režisérka Helena Třeštíková zvolila volnočasový styl v témných tónech, který nijak nenasvědčuje návštěvě premiéry. V naší zemi je velmi obvyklé volit neslavnostní oděv na slavnostní události.

Ester Janečková, krásná i přes neslušivé oblečení

Paní Ester Janečková je příkladem, že když je krásná tvář, vlasy a postava, přezáří i mimořádně neslušivý komplet z neforemné nemoderní vesty, strakatých volných kalhot a pánských bot... Béžové psaníčko v kombinaci se šedou, černou a bílou na oblečení tvoří dohromady únavné barvy, které málokomu sluší. Velká škoda takového oblečení na tak hezkou a sympatickou ženu.

Manžestráky a módní vražda

Nemohu mluvit za všechny ženy, ale troufám si říci, že se mnou budou mnohé souhlasit: manžestráky jsou mimořádně neestetický prvek pánského šatníku, nesluší nikomu.

Pokud jsou vytahané hnědé manžestráky doplněny ještě mentolově zeleným svetrem s výstřihem do V, pod kterým místo košile vidíme dokonce TRIČKO a doplněny  prošívanou bundou s opět manžestrákovým límcem, je to už opravdu na migrénu. Milí muži, prosím, takhle fakt ne. Paní vedle Petra Vydry si oblékla pánské oblečení, střihy, barvy i boty. Postavu si tak bohužel opticky zkrabicovatěla.

Horáček elegantně

Pan Michal Horáček zachraňoval sešlost důstojnějším oděvem, košile, dlouhý elegantní kabát a naleštěné boty udělají hodně.

Zdeněk Svěrák ve stylovém kabátu

Zdeněk Svěrák toho udělal pro českou kulturu tolik, že i kdyby přišel v šusťákovce a manžestrákách, tak mu to odpustíme. On vypadal ale skvěle, košile a elegantní kabát je určitě vhodný oděv na tuto příležitost.

Podívejte se na rozhovor s Annou Tejklovou:

Sdílejte článek
Štítky vražda film stan styl košile obuv oděv kabát Petr Vydra poplašné zařízení Anna Tejklová Módní alarm Tady Havel, slyšíte mě? Pavla Hodková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.