Módní alarm z prezidentské inaugurace: Oblečení první dámy vkusné, boty ale za pět

Petr Pavel přijíždí na Pražský hrad

Inaugurace Petra Pavla (61) znamená pro Českou republiku začátek nové éry. Nový prezident má po svém boku výraznou ženu, na kterou bude příštích pět let upřena velká pozornost. Na Evu Pavlovou (58) a její styl se zaměřil Módní alarm návrhářky Anny Tejklové.

Nová první dáma bude teď stále na očích, může být proto mnoha ženám vzorem.

Přiznejme si, že laťka u nás v tomto směru ale za poslední roky není nastavena vysoko. Podíváme se, jak si s oblečením při první velmi sledované události paní Eva Pavlová poradila.

Vkusnou eleganci zkazily boty

Na příchod na samotnou slavnostní událost paní Eva zvolila klasické elegantní šaty a jednoduchý červený kabát. Barvy mají odkazovat k české vlajce, což je hezké.

Bohužel zde škodu napáchaly staromódní, neslušivé a nestylové boty. Chápu, že jsou určitě pohodlnější než lodičky na jehlovém podpatku, ale pro krásu se holt musí občas trpět. Dovedete si představit, jak moc by celkový styl pozvedly takové červené lodičky na vysokém podpatku?

Jak dobře vypadají, si můžeme připomenout s Melanií Trump, jejíž model na inauguraci jejího manžela je jeden z nejpovedenějších vůbec.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak bydlí Petr Pavel

Kostýmek v barvě biskupského roucha

Na jmenování Petra Pavla prezidentem zvolila jeho žena osvědčený a slušivý střih kostýmku, kdy sako má na spodní části řasenou „sukénku“, která dělá hezkou siluetu. Je vidět, že jde o propracovaný kus šitý na míru.

Nejvíc zaujme asi jeho barva „magenta“, kterou můžeme mít spojenou například s biskupským rouchem. Působí vznešeně, zároveň tajemně. Magenta je i letošní barvou roku, první dáma jde tedy s dobou.

Podívejte se na inauguraci prezidenta Petra Pavla:

Sdílejte článek
Štítky styl Petr Pavel Česko inaugurace obuv oděv První dáma Anna Tejklová Módní alarm Eva Pavlová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.