Celebrity

10. března 2023 17:35

Josef Šťastna

Eva Holubová mávala z okna jako královna. Toto je 13 nejsilnějších fotek z inaugurace

Projev prezidenta Petra Pavla po uvedení do úřadu

S příchodem Petra Pavla (61) začíná nová éra nejen na Pražském hradě. Většina voličů ho na Hradě chtěla a věří, že Pavel vysoké očekávání nezklame. Slavnostní inauguraci si nenechaly ujít osobnosti veřejného i uměleckého života. Radovali se hlavně umělci v čele s herečkou Evou Holubovou (64).

Petr Pavel a jeho choť Eva mají za sebou emočně vypjatou chvíli, kdy před veřejnost poprvé předstoupili jako nový prezidentský pár. Bude se na ně upínat velká pozornost a snad existuje i naděje, že novému prezidentovi se podaří na Hrad vrátit slušnost a dobrou náladu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se na trapas při inauguraci, který spáchal Dejdar

Inaugurace byla velkolepou událostí, o čemž svědčily desítky významných hostů. Úsměv na tváři dokázal vyloudit i poslanec a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, který souboj o Hrad prohrál, ale slavnostního dne svého soupeře se zúčastnil. Oporou mu byla jeho pravá ruka Alena Schillerová.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Evu Pavlovou a její styl zhodnotila módní návrhářka Anna Tejklová

O velkou pozornost fotografů si říkali také umělci, kteří ve středu na Hrad dorazili v hojném počtu. Zdeněk Svěrák či Eva Holubová dokonce mávali davům z okna s takovým nadšením, že se chvíli zdálo, zda to nechtějí za prezidentský pár alespoň na pár týdnů vzít.

Redakce Prima Ženy vybrala 13 fotek, které dokreslují velikost i vtipnost slavnostního aktu. Podívejte se do fotogalerie.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.