Celebrity

3. července 2022 19:44

Josef Šťastna

Monika Bagárová a Makhmud Muradov se znovu rozešli. Stihli druhý krach za půl roku

Monika Bagárová (27) znovu oznámila, že už netvoří zamilovaný pár se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (32). Zpěvačka o rozchodu informovala již během Vánoc, poté se ale vztah podařilo slepit. Jak to bude nyní? Tentokrát se podle slov Bagárové zdá, že je to skutečně definitivní konec.

Vztah na dálku moc nefunguje a zpěvačka Monika Bagárová to moc dobře ví. Poprvé informovala o rozchodu těsně po Štědrém dni loňského roku, když si uvědomila, že Muradov netráví prakticky žádný čas doma. Tehdy bylo zřejmé, že zápasník MMA chce pobývat především v Uzbekistánu.

Spekulovalo se dokonce o tom, že má ve své rodné zemi paralelní vztah. To se však nikdy nepotvrdilo. Jen o pár týdnů později naopak Bagárová jako důkaz, že jsou s Muradovem opět spolu, zveřejnila na svém Instagramu zamilované přání k jeho narozeninám.

Proč vztah v létě zkrachoval znovu, není zřejmé. Dvojice se spolu na veřejnosti objevovala celý půlrok velmi sporadicky. Že už s Muradovem opět netvoří pár, ovšem Bagárová potvrdila až nyní během návštěvy filmového festivalu v Karlových Varech, kam dorazila pouze s dvouletou dcerou Ruminkou.

„Neplánujeme už nic společného. Žijeme si každý svůj život. Návrat nedopadl,“ přiznala Bagárová v reportáži pořadu Showtime. Důvody rozchodu nechtěla dále konkretizovat, vzhledem k jejímu Redakce Prima Ženy oslovila s žádostí o vyjádření také Makhmuda Muradova. Ten však zatím na dotaz nereagoval.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.