Na únorové titulní straně magazínu Playboy pózuje svůdná Playmate Miss Miranda

Titulní strana únorového magazínu Playboy oslavuje krásu s britskou Playmate Miss Mirandou, rozenou jako Miranda Barrie. Tanečnice se narodila v Londýně a je praprapraneteř slavného spisovatele a dramatika J. M. Barrieho, jehož proslavila postava Petra Pana. Tanci a divadlu se věnovala už od dětství a do světa burlesky vstoupila už v 17 letech.

Díky odvážnému přístupu, který Miranda od počátku, co se začala věnovat burlesknímu tanci, měla, si ji rychle oblíbila scéna v londýnském klubu Torture Garden. V roce 2013 obdržela vízum vyhrazené pro umělce s mimořádnými schopnostmi a přestěhovala se do Los Angeles. Na tamním jevišti se za krátkou dobu stala ikonou. Získala role ve Spojených státech i v jiných zemích, spolupracovala například se světovými módními značkami Moschino či Honey Birdette.

Čtěte také: Nový pohled na eleganci a sílu: Prosincovou Playmate je Valeria Salvatore

Splněný sen

Z nabídky nafotit originální pictorial v Londýně, pod taktovkou fotografky Veroniky Marx, byla Miranda naprosto nadšená. „Pózovat na titulní straně Playboy magazínu je pro mne splněný sen. Navíc jsem mohla nafotit pictorial s Veronikou, která je jednou z mých oblíbených fotografek, a k tomu v mém rodném Londýně,“ svěřila se Miranda s tím, že se při focení cítila skvěle. Na sebe oblékla korzety od Sian Hoffman a spodní prádlo Honey Birdette, které dokonale podtrhlo její ženské křivky.

„Jsem nadšená, že jsem se stala Playmate únorového čísla, a nemohu se dočkat, až číslo spatřím na vlastní oči. Taktéž se velmi těším na své burleskní vystoupení v rámci Playboy Secret Lounge – Special Edition v krásné Praze,“ dodala burleska.

Kromě umělkyně Miss Mirandy únorové vydání magazínu zahrnuje rozhovor s bývalým guvernérem ČNB Miroslavem Singerem, odpovědi Marty Dancingerové na dvacet otázek a představení české expedice, která stanovila světový rekord na vrcholu Kilimandžára.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Únorové číslo magazínu je v prodeji od 25. ledna 2024.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.