Celebrity

23. prosince 2022 10:43

Karolína Oehmová

Nejlepší scény z oblíbené show: Genzer ve sprše nebo Prachařova děloha

Nejlepší scény pořadu Inkognito

Nalaďte se na příchod nového roku, který je nejlepší vítat s úsměvem na tváři. Podívejte se na nejvtipnější scény z oblíbené show a připomeňte si s nimi například Richarda Genzera (56) ve sprše, nebo jak Jakub Prachař (39) k děloze přišel.

Konec roku vybízí každého k bilancování a ohlédnutí za tím, co za posledních dvanáct měsíců dokázal. Oblíbená zábavná show Inkognito vykouzlila úsměv na tváři mnoha divákům. Zde jsou scény, které vás určitě nenechaly v klidu.

Jakubu Prachařovi se klube děloha

O velké překvapení se postaral Jakub Prachař, když odhalil, že se v něm klube děloha. Při tipování profese Miloš Pokorný (58) odhadoval hosta na gynekoložku. Petra Nesvačilová (37), která nedávno porodila dceru Jasmínu Rikku, hned prohlásila, že paní nepotřebuje, protože nedávno na kontrole byla. V tu chvíli se Jakub ujal slova. „Já jsem dlouho nebyl. Jak ale na mě Petra hodila ženskou energii, tak jsem hned zacítil píchnutí v podbřišku. Myslím si tedy, že se mi tam klube děloha,“ prohlásil herec a ve studiu se ozval hlasitý smích.

Richard Genzer ve sprše

Také Richard Genzer zajistil divákům dávku dobré zábavy. V díle, kdy byla hostem slečna, která vyráběla z balónků různé předměty a zvířátka, asi netušila, co vyzvou, ať si to všichni zkusí, způsobí. Všichni si vzali do ruky podlouhlý balónek a po doporučení, že si ho musí nejdřív dobře promačkat, se od Libora ozval hlasitý smích. Podíval se totiž na Geňu, který držel balónek vertikálně a mačkal. „To je poprvé, co jsem ve sprše a jsem oblečený,“ prohlásil Richard a položil všechny kolem sebe do kolen. Zábavou ale nekončíme! Na další díly pořadu Inkognito se můžete těšit v novém roce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.