Nejlepší sex mého života. Některé ženy tvrdí, že prožily románek s mimozemšťanem

Jsou lidé, kteří na mimozemšťany věří, další se jich bojí a třeba Američané se rozhodli, že na UFO bude nejvhodnější pro jistotu střílet. A pak na planetě Zemi žijí desítky těch, kteří tvrdí, že s mimozemšťany měli sex. A prý šlo o velmi vydařený akt. Některé dámy dokonce říkají, že s „vesmířany“ mají miminka.

Světová média každý den přináší nové a nové zprávy o neidentifikovatelných létajících objektech, pro které se vžila zkratka UFO (Unidentified Flying Object). Skoro se chce napsat, že kdo nad hlavami letos nespatřil podivnou létající věc, zaostává za světovým trendem. Americký prezident Joe Biden a kanadský premiér Justin Trudeau dokonce vydali rozkazy, aby létající předměty zlikvidovala armáda. Není to ale škoda? Co když mimozemšťané opravdu přicházejí? A co když s lidmi chtějí mít sex?

Rodíme děti mimozemšťanům jako na běžícím páse

S tvrzením, že měly sex s mimozemšťany, vystoupily například zakladatelky společnosti The Hybrid Baby Community Bridget Nielson a  Aluna Verse. Aluna dříve pracovala jako designérka videoher, její kolegyně Bridget byla vrcholovou manažerkou. Nyní obě dámy jezdí po světě a vyprávějí, jaké je soloužit s „ufouny“.

Bridget Nielson tvrdí, že s mimozemšťany má už deset dětí. Ženy se ale nemusí bát, že by návštěvníci z vesmíru pozemšťanky k erotickým hrátkám nutili. Sex s mimozemšťany prý mají jen ženy, které o něj stojí a jsou na tento intenzivní zážitek připravené.

Aluna vypověděla, že k jejímu prvnímu intergalaktickému sexu došlo ve třídě, kde seděli další lidé. Vedle zaskočené ženy se objevil zelený mužíček a tak mocně ji přitahoval, až začala okamžitě souložit a neřešila, že ji sledují desítky lidí.

Mohlo by vás zajímat: Jak si do života přivolat lásku, štěstí a zdraví

„Byl to ten nejlepší sex všech dob,“ pochlubila se nenápadná dáma webu Daily Star. „Šli jsme do toho naplno, bylo to divoké, animální, syrové. Bylo to super, byla v tom obrovská svoboda,“ dodala Aluna s tím, že zelenému nápadníkovi jednoduše nešlo odolat. „Já vím, zní to bláznivě. Lidi na mě koukali a ptali se, zda beru nějaké léky. Je to šílené, ale fakt se to stalo,“ dodala Aluna. Podle její kolegyně Bridget Nielson je na vztahu s mimozemšťany smutné jen to, že vesmírní tatínkové hybridní děti po porodu odebírají. Prý se snaží v kosmu stvořit lepší rasu.

Další ženy z komunity pak popisují, že s mimozemšťany měly desítky pohlavní styků. Některé u sebe doma, jiné hluboko ve vesmíru. Ve stavu zvláštní hypnózy byly uneseny na kosmickou loď, tam oplodněny a zase dopraveny zpět na Zemi. Když se schylovalo k porodu, byly zase „pozvány“ na loď, kde jim miminko bylo odebráno.

Lidé pochybují o tom, co neviděli na vlastní oči

Pokud si myslíte, že na Zemi řádí skupina nadržených vesmírných samečků, kteří touží po kopulaci s pozemšťankami, vězte, že i muži mohou zažít pořádnou jízdu se sexy „ufounkami“.

Číňan Meng Čao-kuo chtěl v roce 1994 podniknout výlet k hoře Mount Phoenix. Po cestě spatřil výrazný záblesk a myslel si, že v oblasti spadl vrtulník. Řekl si, že na místě havárie možná leží nějaký šrot, který by šlo zpeněžit. Žádný havarovaný stroj ale nenašel. Se svým příběhem se svěřil mimo jiné webu Huffington Post.

„Kdysi lidé věřili, že Země je placatá. Ještě před deseti lety by lidé nevěřili, že bude fungovat něco jako mobilní telefon. Lidé přirozeně pochybují o tom, co neviděli na vlastní oči. Myslí si, že to prostě neexistuje,“ uvedl Meng Čao-kuo s tím, že chápe, že jeho vyprávění řada lidí nepřijme.

Tři metry vysoká žena a dítě za 60 let

Když vyrazil na místo, kde spatřil záblesk, ztratil najednou vědomí. Jakmile se probral, stála před ním tři metry vysoká žena. Vypadala prý jako člověk, ale měla šest prstů na nohách.

Nějakým způsobem vyplašeného muže teleportovala do své ložnice, kde s ním skoro hodinu prováděla něco, co Meng nazval sexem. Zajímavé je, že celou dobu vnímal i svou manželku. Cítil prý, že ta v klidu spí někde dole pod ním. Po vesmírné kopulaci si odnesl jizvu na stehně. Nikdy prý nezjistil, jak k ráně přišel.

S vesmírnou ženou se prý setkal ještě jednou. Tehdy si ho odnesla na kosmickou loď a sdělila mu, že spolu čekají miminko. To se ale má narodit až za 60 let na vzdálené planetě. Meng tedy má jistotu, že „vesmířanka“ po něm nebude chtít platit alimenty.

Sdílejte článek
Štítky vesmír miminko UFO Země muži sex Joe Biden ženy Justin Trudeau trend mimozemšťan sex s mimozemšťany

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.