Největší letošní bizarnosti v souboji vařeček. Opilý zpěvák se svlékl před kamerou
Policie - Prostřeno! S30 (107)
V letošním roce se v souboji o nejlepší menu objevilo pár soutěžících, jejichž výkon před kamerou byl poněkud šokující, někdy i docela zábavný. O dost méně se bavili ti, kteří museli snášet vyčerpávající řečnění, erotické fantazie nebo opilecké chování soupeřů.
Týden co týden se u prostřeného stolu potkává pět soutěžících bojujících o peněžní výhru. Následující pětice hostitelů se rozhodla ukázat, co v nich je, poněkud svérázným způsobem. Martin by chtěl být slavný influencer, Frída je slibná autorka písní, Pavel napsal knihu, Mirka chce šířit víru svého guru a Jirka svůj hudební talent ani nestačí ukázat. Prostřeno! je ale hlavně o vaření, takže kromě sebeprezentace museli soutěžící i připravit čtyřchodové menu. Jak si s tím poradili?
Nezaměstnaný Martin by rád získal nová čísla na sociálních sítích
Mladý tvůrce obsahu Martin Juris je natěšený, až zpropaguje před kamerou svou práci. Jako vyučený kuchař ale mohl zvládnout domácí knedlík. Zkušeně připravil základ na svíčkovou, ale už si nepohlídal, aby bylo maso měkké. Toust na předkrm opekl dokřupava, pak na něj ale dal řídkou pomazánku. Vše nechal nějakou dobu ležet, takže jídlo nebylo dobré.
Čtěte také: Zdeňkův kouzelník vytáhne soupeřce z výstřihu podprsenku. Martin obhajuje taktiku.
Martin si ovšem uměl vše obhájit, až hosté ztratili přehled, o čem vlastně mluví. Neustále zmiňoval seriál, kterým žije. Je o kouzelné berušce Miraculous Ladybug. Jeho výřečnost byla postupně tak vyčerpávající, až mu soupeřka zalepila pusu páskou. Martin také přišel do pořadu s taktikou. Chtěl dávat jen pět bodů. Jak vše dopadlo, si připomeňte na prima+.
Veganka Frída složila písničku o párku. Soupeři hledali v třešních červy
Zpěvačka a cimbalistka Frída Oratorová bydlí ve Znojmě. Chtěla svým hostům představit veganskou kuchyni, jelikož se tak stravuje od dětství. Frída má doma dva cimbály, vystupuje na akcích se svou tvorbou i slavnými hity. Sice přestala jíst maso, ale chybí jí párky. Ty byly i na menu, ovšem v bezmasé variantě.
O svém vnitřním konfliktu napsala dokonce píseň. Dřív maso jedla a strašně jí chutnalo. Kvůli svému přesvědčení ale nesmí ani kousek. V osmi letech byla ve Vietnamu a viděla, jak někdo zabíjí kraba. To ji šokovalo a prohlásila, že už nechce maso ani vidět. „Kdybych viděl nějakého psa na špejli, tak oukej, ale krab by mě určitě nepřesvědčil,“ tvrdí Roman.
Šílený večer u Pavla. V kuchyni má nepořádek a vyděsil soupeřku erotickými zážitky
Soutěžící z jižních Čech se u Pavla Dorotky dobrého jídla nedočkali. Zato jim připravil nečekaný zážitek. Nezaměstnaný čtyřiatřicetiletý hostitel nemohl vařit doma, protože to zakázala přítelkyně. Je to příležitostný herec, napsal dvě knížky ze svého života a natočil vlastní amatérský film. Úkolem týdne byla tentokrát vejmrda, a protože nemohli soutěžící používat internet, zeptal se Pavel lidí na ulici.
Na výsledek se podívejte ve videu výše. Když pak potřeboval připravit hlavní jídlo, poslal soupeře čekat ven. Mezitím si četli v jeho knize pamětí. Některé zážitky jsou i peprnějšího charakteru. Jitce připadaly příhody až vulgární a nechtělo se jí to ani číst. Namátkou Pavel popisoval sex se dvěma ženami najednou. Pavlův večer byl jeden velký chaos a špinavé skleničky, ve kterých servíroval dezert, byly poslední tečkou.
Ex Honzy Bendiga se dala na víru a veganství. Soupeři vyšmejdili fotky v prádle
První epizoda vánočního speciálu, který se vysílal počátkem prosince, patřila influencerce Mirce Pikolové. Je to bývalá přítelkyně Honzy Bendiga, kterého také přivítala u stolu. Uvařila veganské pokrmy, na které se soupeři příliš netvářili. Jako správní chlapi mají rádi maso. Nakonec její způsob stravování nebyl ta nejhorší věc, kterou u ní zažili.
Mirka totiž našla víru. Modlí se ke svému guru i před hosty. Pánové nevěděli, jak se mají chovat. Mirka pronášela modlitbu v cizím jazyce a u toho plakala. Zajímavý byl i nález při šmejdění. Vedle modlitebního koutku má hostitelka vystavené svoje fotky v prádle. „Bylo humorné, že tady je nějaká víra a tu Mirečka polonahá,“ smál se Karol.
Rozpačitý večer zpěváka Koběrského. Zběsilé pobíhání, svlékání a žádné vaření
Ve speciálu s hvězdami devadesátých let vařil Jiří Koběrský, známý z klučičí kapely V. I. P. Hostitel si pozval na natáčení neznámou slečnu, aby s ním na kameru předvedla romantickou scénku. Dívka ležela v posteli, Jirka si sundal župan a přilehl k ní. Jenže byl úplně nahý, s čímž dotyčná viditelně nesouhlasila. Poté ji chtěl Jirka, už v županu, požádat o ruku, ale prsten neměl. To už byl štáb nervózní a popoháněl ho, aby šel konečně vařit. To byl ovšem jen začátek.
Čtěte také: Jiří Basta dá Koběrskému za urážky roubík. Vysvětlí se, proč ho zadržela policie
Mělo se vařit a večeřet na zámku. Jirka roztěkaně pobíhal po domě, kouřil jednu za druhou, popíjel a dirigoval štáb, od kterého si zřejmě sliboval nějakou pomoc při vaření. V úvodu večera Jirka promluvil o tom, jak to má s pitím. „To není jako že chlastám. Já řídím, já fakt nepiju, neožírám se. Ale ono ti to zahřeje hlasivky. Ráno slivovičku a večer panáčka,“ přiznal. V Prostřeno! si uřízl pořádnou ostudu. Na stůl slibované jídlo nedal, soupeři odjeli domů. Večer zakončil incident s policií. Jirka měl údajně nasednout do auta opilý.