Celebrity

24. ledna 2023 11:23

Marie Makovská

Neskutečná podoba. Neteř princezny Diany se loučí se svobodou. Kdo ulovil krásku Amelii?

Princezna Diana (zdroj: CNN)

Lady Amelia Spencer (30), neteř princezny Diany a dcera hraběte Spencera, si v březnu vymění prsten s pohledným Gregem Mallettem. Svatba bude velkolepá, plná hostů z vysoké společnosti. A v podobném duchu se nesla už rozlučka se svobodou.

Neteř princezny z Walesu si pro své loučení se svobodou vybrala Kapské město, kde si užívala u bazénu společně se svou sestrou (dvojčetem) lady Elizou a kamarádkami. Celá akce proběhla ve znamení módy a stylu.

Lady Amelia se rozhodla pro komplet v klasické svatební bílé, šmrnc mu ale dodala výběrem odvážného dvojdílného střihu. Přidala zlaté boty na podpatku značky Versace zdobené mohutnými řetězy. Lady Eliza zvolila zářivé květinové šaty s volány na rukávech a spodním lemu.

Dvojčata Amelia a Eliza samozřejmě volí jiný styl účesu, který odpovídá době, přesto jsou nápadně podobné své tetě, princezně Dianě. Stejně jako její další neteř, která byla taktéž součástí rozlučkové oslavy, lady Kitty Spencer (32). Ta je nejstarší dcerou hraběte Charlese Spencera a vdala se už v roce 2021, kdy si vzala o více než třicet let staršího jihoafrického módního magnáta Michaela Lewise.

Svou lásku k módě předvádějí neteře Diany na každé veřejné akci, kde bývají velkou ozdobou. I ony se musí potýkat s velkou pozorností ze strany médií a paparazzi. Příběh princezny Diany je známý a dodnes se spekuluje, proč přesně k tragické smrti došlo.

Dvojčata Amelia a Eliza nyní opustila Kapské Město, kde vyrůstala se svou matkou Victorií Aitken a nevlastním bratrem Samuelem Aitkenem, a vyrazila (samozřejmě v Business Class) do Dubaje.

Partner Lady Amelie, který je rovněž guru zdravého životního stylu k příspěvku napsal, že se „nemůže dočkat“, až si vezme svou dlouholetou přítelkyni. Pár nyní tráví většinu času v Londýně, setkali se však na univerzitě v Kapském městě před jedenácti lety. Zasnoubeni jsou od července 2021.

Lásku ke své snoubence Mallett stvrdil i výběrem okouzlujících fotografií, které sdílel jako video na svém Instgramu s popisem: „Udělal jsem pro tebe takovou věc. Čtyři měsíce, než se ožením s láskou svého života!“ Lady Amelia odpověděla: „Ach, to je tak zvláštní! Miluji tě z celého srdce, anděli. Nemůžu se dočkat nekonečného času s tebou.“

Sdílejte článek
Štítky Londýn Princezna Diana Dubaj styl Kapské Město Michael Lewis Charles Spencer Lady Kitty Spencer Victoria Aitken Lady Amelia Spencer Lady Eliza Spencer

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.