Celebrity

14. listopadu 2022 18:00

Eliška Reiglová

Princezna Diana měla hrát ve filmu. Scénář nikdy neviděla, přišel pár hodin před smrtí

Zesnulá princezna Diana (†36) měla před smrtí velké plány, které kvůli tragické nehodě nikdy nestihla zrealizovat. Přestože byla jednou z nejznámějších osobností, jako členka královské rodiny nemohla dělat mnoho z toho, co by ji bavilo. Po rozvodu tak neváhala kývnout na nabídku role ve filmu. Měla být hlavní hrdinkou snímku Osobní strážce 2 po boku Kevina Costnera (67).

Romantický film Osobní strážce v čele s Kevinem Costnerem (67) a Whitney Houston (†48) se ihned po premiéře stal hitem stejně jako ústřední píseň, kterou k němu zpěvačka a zároveň hlavní herečka nazpívala. Není proto divu, že studia projevila výrazný zájem o pokračování. Bodyguard měl ve druhém snímku zůstat stejný, hlavní hrdinka ale měla být úplně jiná.

Jak Kevin Costner až po dlouhých letech od plánovaného, ale nikdy neuskutečněného pokračování filmu prozradil, ústřední ženskou postavu měla ztvárnit princezna Diana. On sám měl možnost s ní o potenciálním natáčení mluvit a v rozhovoru pro People TV prozradil, co mu řekla a jaká po telefonu byla.

Princezna Diana byla nervózní z líbací scény

„Měla by stejně podstatnou roli jako Whitney. Dlouho o tom nikdo nevěděl. Po telefonu byla neuvěřitelně milá a nesměle se zeptala, jestli se v nějaké scéně budeme líbat. Byla z toho trochu nervózní, protože její život podléhal pravidlům. Řekl jsem jí, že tam něco bude, ale že z toho nebudeme dělat nic velkého,“ řekl herec v roce 2019, když se na toto téma poprvé rozpovídal.

Že měl vzniknout Osobní strážce 2, Kevin Costner poprvé odhalil v roce 2012, více detailů ale ještě několik let poté tajil. Smutným faktem je, že herec se ani pořádně nestihl radovat ze scénáře, který byl pro nikdy nenatočený film zpracován. „Scénář mi přišel 31. srpna 1997, jen pár hodin předtím, než Diana tragicky zemřela,“ přiznal.

Podívejte se na záběry z nehody princezny Diany:

Prokletí hlavních hvězd

Princezna Diana odsouhlasila, že bude ústřední hvězdou pokračování Osobního strážce, kvůli tragické nehodě ale nikdy nenatočila jediný záběr a nemohla si přečíst ani scénář. Whitney Houston nebyla pro druhý film brána v úvahu, ovšem také ji potkal tragický osud.

Whitney Houston zemřela v únoru 2012, kdy byla nalezena bezvládná v hotelu Beverly Hilton. Zemřela nešťastnou náhodou utonutím, podle oficiálních zpráv ale k její smrti přispěla srdeční choroba a užívání kokainu. Záchranáři se ji snažili 20 minut oživovat, než byla prohlášena za mrtvou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.