Poslední letošní NEW LOOK: Pro Lucii to bude nový začátek

New Look 16 - Představení

Poslední díl pořadu NEW LOOK v tomto roce přinese nový začátek. A to pro Lucii Matouškovou, která se rozvádí, hubne a chce znovu začít žít. A o pomoc poprosila odborníky z televizního pořadu.

Byla to velká láska, zamilovanost, vášeň. Lucie Matoušková byla šťastná, jenže bohužel její štěstí netrvalo věčně tak, jak by si ona sama přála. „Bohužel moje okolí mi často říkalo, že jsem slepá a že můj manžel není pro mne. Nechtěla jsem vidět ani slyšet. Teď poučená stojím na začátku nového života a to před třicítkou,“ konstatuje Lucie.

To, že nový začátek myslí zcela vážně, dokázala Lucie tím, že se rozhodla vystupovat už pod svým dívčím jménem, i když ještě není oficiálně rozvedená. „Po letech mám pocit, že zase žiju, že si život užívám. Byla jsem slepá,“ vzpomíná Lucie. Její proměna tak bude hrát v jejím životě velkou roli.

„Uvědomujeme si tu zodpovědnost. Je to tíživý pocit, ale jdeme do toho naplno. Lenka je skvělá, jde z ní spousta pozitivní energie. Jen potřebuje správně nasměrovat,“ říká kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek.

Jak snažení celého týmu dopadlo uvidíte už v sobotu v pořadu NEW LOOK na Prima LOVE.

Už teď můžete jako první trochu nahlédnout do zákulisí:

Nezapomeňte se dívat v sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna