VIDEO: Proč se úterní hostitelka v Prostřeno! bojí Mirka?

Pondělní setkání v Prostřeno! dalo jasně tušit, kdo bude nejproblémovějším soutěžícím. Kupodivu je to jediný muž tohoto týdne! Proč z něj má Anna "vítr"? Podívejte se na bonusy a v úterý od 18 hodin na Primě sledujte Prostřeno!

Anna (27) je atraktivní mladá žena, která se bude při přípravě svého menu mírně ztrácet a nebude z ní vyzařovat příliš velká jistota, což ale zase vyrovná svým sympatickým projevem.

Nejméně se jí asi povede panenka, která bude zejména ve srovnání s tou pondělní Mirkovou příliš vysušená a tuhá. Naopak naprosto bezkonkurečně se jí povede zábava – projížďka noční Plzní ve starém vojenském autě nadchne úplně všechny a je jisté, že nebude mít asi konkurenci.

A opět dojde na téma toho, co jsou žampiony, a Mirek se ještě vytasí s definicí toho, co je to kuskus. Že by těstovina, jak tvrdí? V úterý se už začnou projevovat mírné antipatie ostatních vůči Adéle, která se přizná k poruše jícnu, prý přechodné a způsobené stresem.

Proč Anna nemusí Mirka?

Proč byli hosté u Anny žízniví?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.