VIDEO: Proč se úterní hostitelka v Prostřeno! bojí Mirka?

Pondělní setkání v Prostřeno! dalo jasně tušit, kdo bude nejproblémovějším soutěžícím. Kupodivu je to jediný muž tohoto týdne! Proč z něj má Anna "vítr"? Podívejte se na bonusy a v úterý od 18 hodin na Primě sledujte Prostřeno!

Anna (27) je atraktivní mladá žena, která se bude při přípravě svého menu mírně ztrácet a nebude z ní vyzařovat příliš velká jistota, což ale zase vyrovná svým sympatickým projevem.

Nejméně se jí asi povede panenka, která bude zejména ve srovnání s tou pondělní Mirkovou příliš vysušená a tuhá. Naopak naprosto bezkonkurečně se jí povede zábava – projížďka noční Plzní ve starém vojenském autě nadchne úplně všechny a je jisté, že nebude mít asi konkurenci.

A opět dojde na téma toho, co jsou žampiony, a Mirek se ještě vytasí s definicí toho, co je to kuskus. Že by těstovina, jak tvrdí? V úterý se už začnou projevovat mírné antipatie ostatních vůči Adéle, která se přizná k poruše jícnu, prý přechodné a způsobené stresem.

Proč Anna nemusí Mirka?

Proč byli hosté u Anny žízniví?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.