VIDEO: Upřímnost nade vše? Tohle v Prostřeno! platí dvojnásob

... alespoň podle pondělní hostitelky Hanky. To "páteční Hanka", ta se zase bude divit, že její jmenovkyně snad ani nezná dobré lidi. Pátek bdue vypjatý! Nalaďte se bonusy a nezapomeňte od 18 hodin na Primě sledovat závěrečnou epizodu tohoto týdne!

Mladší Hanka (24), původem Moravačka a momentálně pracovnice ve veřejné správě, je stále pozitivní a klidná, vyzařuje z ní pohoda a jako jediná se nezapojí do konfliktů u stolu – což samozřejmě nezůstane bez povšimnutí a určitě se najde dáma, která to bude považovat za taktiku.

Hanka diskuze u stolu ovšem za sebe hodnotí tak, že k nim nemá co říct, a i když se na konflikty svým způsobem těšila, radost z nich nakonec rozhodně nemá.

Proč došlo i na slzy?

Její páteční vaření proběhne bez problémů a všem zachutnají jak tradiční šneci z listového těsta, tak mrkvový krém, hovězí tokáň i cheesecake s jahodami! V pátek jako obvykle vyhraje ten nejlepší, ale je zcela jisté, že tahle partička se v budoucnosti asi scházet nebude!

Znáte belgický tatarák? Přiučte se od Hanky:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.