VIDEO: V Prostřeno! se budou skoro rvát! Ženský! A ještě k tomu mluví hůř než dlaždič

Už ve čtvrtek se někteří z účastníků Prostřeno! nechali slyšet, že už se znovu nemusí vidět a vcelku se pozuráželi. To, co ale vypluje na povrch před kamerami v pátek, to je jen pro silné nátury. Vy se na část toho můžete podívat už teď, nebo si to "sjet" v jednom kuse v pátek v 18 hodin na Primě.

Když Jana včera o sobě prohlásila, že „by potřebovala na hubu zbrojní pas“, byla na sebe moc přísná. Protože dnes by ho potřebovali skoro všichni. Lukáš si nevidí do pusy: prý nemá rád maso nasladko, ale v pátek volá po větší sladkosti omáčky k ragú.

Celý týden je kromě Janiny polévky jídlo mírně nedochucené, ale dnes prý zase překořeněné bylinkami, tymiánem atd. Lukáše také „skoro uráží“ název španělského moučníku merengue de Amor, který nezná. Ovšem něco „nového, malého, chutného a krásně nazdobeného se šlehačkou“ přišlo holkám k chuti. Zatímco prezentace jídla má stoupající trend, konverzace u stolu přesně naopak.

Podívejte se, jak Lukáš "ztrhal" Vlaďčino menu:

„Peníze dělají z lidí úplně jiné tvory,“ soudí hostitelka Vlaďka (24), která už toho má dost a slušně, avšak důrazně debatu, kdy dojde i na útoky na nejcitlivější místa, utne. Finále ovlivní nízké bodování největšího hráče týdne. Kdo se bude nakonec euforicky smát?

Podívejte se, jak si soutěžící skoro vjeli do vlasů:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.