Nový seriál Agrometal okoření kapela Kabát

Agrometal (1) - upoutávka

Již v sobotu ve 20:15 na Primě startuje nový komediální seriál Agrometal, za kterým jako scenárista stojí Rudolf Hrušínský nejmladší. Režisérské taktovky se ujal Karel Janák, který slibuje, že se u seriálu budou bavit nejen fanoušci kapely Kabát. Novinka nepostrádá originální a vtipné situace a humornou nadsázku. V ústřední roli se představí herec Lukáš Příkazký. Po jeho boku uvidíme další oblíbené tváře – Kristýnu Leichtovou, Petra Stacha, Jaroslava Plesla, Matouše Rumla, Patricii Pagáčovou, Petra Čtvrtníčka nebo Milana Šteindlera.

Děj nového osmidílného seriálu z produkce skupiny Prima Agrometal je zasazen do fiktivní české vesničky Čertice, která je na první pohled stejná jako každá jiná. To se ale nedá říct o hlavním hrdinovi Lukynovi v podání Lukáše Příkazkého. „Postava, kterou hraju, má průšvih, protože prošvihne výročí svatby. Na čerpací stanici následně vidí plakát, který informuje o soutěži amatérských kapel. Hlavním lákadlem je ovšem to, že vítěz soutěže získá motorku. Lukynovi se to zdá jako geniální nápad a myslí si, že případná výhra by vyžehlila problémy s jeho manželkou,“ popisuje svou roli Příkazký, kterého si můžete pamatovat třeba z úspěšného seriálu Hvězdy nad hlavou.

Premiéru nového komediálního seriálu Agrometal nepropásněte v sobotu ve 20:15 na Primě nebo exkluzivně dříve než v televizi na prima+.

Zajímavá role čeká na kapelu Kabát

„Makáme na dvanáctém albu a jsme tak říkajíc ve finále. Tady na Primu jsme si odskočili střihnout malou roličku v novém seriálu Agrometal a je to vítané osvěžení po těch dnech, kdy jsme byli zavřeni ve studiu,“ uvedl před rokem lídr kapely, který zatím nechtěl prozradit, jak kluci celý seriál okoření.

„Samotná role Kabátů v novém seriálu televize Prima je zatím malým tajemstvím, ale myslím, že se mají diváci na co těšit,“ navnadila diváky producentka seriálu Romana Goščíková.

Scenárista a herec Rudolf Hrušínský nejmladší nosil námět v hlavě asi 15 let. Děj Agrometalu ho napadl, když sledoval různé vesnické soutěže. Vesnické kapely a koncerty pod širákem často nabízí řadu humorných momentů, které Hrušínský do seriálu zakomponoval. „Z výsledku jsem nadšen,“ uvedl s úsměvem pro magazín Showtime nositel věhlasného hereckého jména.

Za Agrometalem stojí manželské duo Janák – Goščíková

Na tvorbě seriálu spolupracuje Janák se svou manželkou Romanou Goščíkovou, která je nejen producentkou Agrometalu, ale střihne si v něm i roli zarputilé a pracovité Simony, která otci, majiteli PR firmy, pomáhá s nemožným – dostat Lukyna a jeho kapelu do finále soutěže. „Práce na tomto seriálu je veliká radost, a to nejen proto, že režisérem je můj manžel Karel Janák. Máme super vtipný scénář a skvěle fungující obsazení. Diváci se rozhodně mají na co těšit,“ láká Goščíková, které na první klapce seriálu Agrometal dělal společnost nejen její muž, ale i jejich syn.

Malý Ondřej rozhodně nepůsobí stydlivě, což potvrzuje i sama Romana. Jak exkluzivně prozradila webu Prima Ženy, syn miluje potlesk, není proto divu, že i při krájení tematického dortu s kytarou a metalovými prvky byl ve svém živlu. Dokonce se neváhal chopit klapky. Každého tak okamžitě napadne, že dost možná půjde v uměleckých stopách svých rodičů. „Vůbec by mi ale nevadilo, kdyby byl třeba právník,“ směje se Goščíková, kterou v seriálu uvidíme po boku dalších známých českých herců.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.