Kabáti v šoku. Kapelník Milan Špalek nedorazil na zkoušku

Kabáti sledují Agrometal

Milan Špalek, jeden ze zakládajících členů a baskytarista slavné kapely Kabát, nedorazil na zkoušku. K absenci měl hodně zvláštní důvod. Co se stalo? Tak na to se podívejte na videu.

„Tak to můžeme pro dnešek zabalit. Milan nedorazí… Kouká doma na seriál,“ oznámí nastoupené kapele ve zkušebně lídr Kabátu Josef Vojtek, kterému právě přišla od baskytaristy omluvná smska. „Cože? To si dělá p*del! Od kdy Milan čumí na seriály?“ Nevycházejí z údivu jeho parťáci. „No já nevim, na Primě dávaj nějakej Agrometal, tak ho chce dokoukat,“ dodává odevzdaně Vojtek a ze zkoušky není nic. Za tímto nic je ovšem ve skutečnosti něco velkého.

Kabáti si od koncertování odskočili k natočení upoutávky k rodinnému komediálnímu seriálu z prostředí divokého venkova a hudby, v němž si střihli i menší roli.

Televizní novinka má už podle ukázek nakročeno stát se hitem. Lze očekávat, že hlášky hlavních hrdinů by mohly zlidovět podobně jako hity Kabatů. Seriál Agrometal má premiéru v sobotu 13. května na Primě nebo v předpremiéře na prima+, a vznikl pod taktovkou režiséra Karla Janáka. „Já bych si přál, aby si tento seriál diváci hlavně užili. Mým úkolem bylo oslovit široké publikum, aby si tam zkrátka každý našel to své, a moc doufám, že se nám to podařilo,“  říká režisér Janák.

Čtěte také, co Karel Janák říká o ideální princezně: Neměla by být puťka a čekat na prince

Příběh z hlavy scenáristy Rudolfa Hrušínského nejmladšího je zasazen do prostředí české vesnice, kde mají své zemědělské družstvo, fotbalové hřiště pro okresní přebor, hospůdku U Kocoura, prodejnu se smíšeným zbožím, která je tedy spíše večerkou spravovanou vietnamským prodavačem, jemuž každý říká pan Tau. A mají tam dokonce i svou malou pobočku pošty. Co je však v této vesnici neobyčejné, je hlavní hrdina Lukyn v podání Lukáše Příkazkého. Aby tento svérázný chlapík zachránil manželství, rozhodne se zúčastnit soutěže amatérských kapel, ve které vyhraje krásnou motorku. Až se mu to podaří, vyveze na ní svou ženu a bude mu odpuštěno. Dokonalý plán. Až na to, že Lukyn žádnou kapelu nemá, a že vlastně neumí na nic hrát.

Vedle Lukáše Příkazkého se můžete těšit třeba na Patricii Pagáčovou, Kristýnu Leichtovou, Jaroslava Plesla, Milana Šteindlera, Petra Stracha, Matouše Rumla a další.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Kristýna Leichtová upoutávka Kabát Josef Vojtek Patricie Pagáčová (Solaříková) Karel Janák Matouš Ruml seriál Agrometal prima+ Milan Špalek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.