Celebrity

31. října 2023 07:00

Tomáš Durčák

Matthew Perry randil s Julií Roberts či seriálovou Lorelai. Byl i zasnoubený, zemřel však sám

Herec Matthew Perry měl na tu pravou ženu ve svém předčasně ukončeném životě smůlu. Hvězda seriálu Přátelé sice svého času neměla problém zaujmout i jedny z největších hvězd Hollywoodu, dlouhodobé vážné vztahy se mu ale spíš vyhýbaly, stejně jako svatba či vlastní děti. Pojďme si projít divokou a nestabilní randící historii představitele Chandlera, na jejímž konci tu pravou už bohužel najít nestihl.

Julia Roberts

O vztahu Matthewa Perryho a Julie Roberts toho dřív příliš mnoho známo nebylo – až na fakt, že trval sotva pár měsíců. Až loni herec ve své autobiografii popsal, jak Julii v roce 1995 okouzlil stovkami zpráv, které jí posílal skrz fax. Když se pak herečka měla objevit v jednom díle seriálu Přátelé, byla to záminka, aby se oba dali opravdu dohromady. Perry však vztah nedlouho poté začátkem roku 1996 sám ukončil. Proč? Dostal strach, že se s ním globálně známá hvězda rozejde, a tak raději vše utnul. Je možná dílem osudu, že herec zemřel ve stejný den, kdy Julia Roberts oslavila 56. narozeniny.

Yasmine Bleeth

Krátce po Julii Roberts dokázal Perry okouzlit další tehdejší hvězdnou herečku Yasmine Bleeth, známou ze seriálu Pobřežní hlídka. I s ní se potkal při natáčení Přátel, v nichž byl jeho Chandler do postavy krátce zamilovaný a tu a tam se k ní ve scénáři dokonce vracel. Jejich vztah v reálném světě však opět trval jen pár měsíců a skončil ještě v roce 1996.

Neve Campbell

S Neve Campbell se Perry seznámil při natáčení romantické komedie Tři do Tanga v roce 1998. Podle všeho se rozešli ještě předtím, než měl snímek o rok později premiéru. Ani jeden z nich však vztah nikdy veřejně nepřiznal. Až loni ve své knize herec naznačil, že jeden z jeho dřívějších rozchodů ho „stále bolí“, neboť k němu došlo kvůli jeho závislosti na alkoholu. Identitu ženy neprozradil, naznačil ovšem, že ji poznal na natáčení na konci 90. let, což by mohlo poukazovat právě na Neve Campbell.

Maeve Quinlan

Herečku a posléze i profesionální tenistku Maeve Quinlan Perry poznal v roce 2002 a velmi brzy se spolu začali objevovat ve společnosti. Jak u něj bylo tradicí, o pozadí vztahu téměř nikdo nic nevěděl – tedy až na fakt, že pár spojovala vášeň pro tenis. A ve znamení dalšího jeho zvyku vztah vydržel sotva rok, než šel pár v roce 2003 opět od sebe.

Heather Graham

Ještě ve stejném roce se Perry podle všeho zakoukal do herečky Heather Graham, s níž měl krátký románek trvající jen pár týdnů. I tak však byl pár několikrát spatřen na veřejnosti. Že šlo opravdu jen o velmi rychlé vzplanutí, ovšem naznačuje i fakt, že představitel Chandlera stihl v roce 2003 rovnou navázat ještě třetí vztah.

Lauren Graham

Okouzlila jej totiž „Gilmorka“ Lauren Graham, s níž mu to však opět vydrželo jen jeho tradiční rok. Dalším specifikem drtivé většiny jeho vztahů, jež platilo i v tomto případě, byla skutečnost, že se se svými partnerkami zpravidla nerozcházel ve zlém a naopak s i nadále mnohdy zůstávali dobrými přáteli. To dokazují četné společné role, které s Lauren ztvárnil v letech po jejich rozchodu.

Rachel Dunn

Mladá studentka módy Rachel Dunn zpočátku vypadala jako někdo, kdo by konečně mohl do Perryho života přinést stabilitu a štěstí. Jejich vztah tehdy v roce 2004 způsobil menší poprask, jelikož 35letý herec byl o 14 let starší než jeho teprve 19letá partnerka. Dohromady se dali v době, kdy Perry úspěšně odolával závislosti na prášcích a alkoholu. Veřejně tehdy dokonce naznačil, že by si Rachel rád vzal za ženu. Krátce poté se však i za ní v jeho životě definitivně zavřely dveře.

Lizzy Caplan

Nejdelší vážný vztah Matthew Perry prožil s herečkou Lizzy Caplan. I když spolu podle všeho byli celých šest let (2006 až 2012), o soužití samotném toho mnoho známo není. Pár byl natolik diskrétní, že jejich rozchod z roku 2012 na veřejnost unikl až v říjnu 2013. V té době však nikdo o déle než pět let trvajícím románku vůbec netušil. „V posledním roce, kdy byli spolu, to bylo hodně nahoru a dolů, tam a zpět,“ naznačil anonymní zdroj konfliktní konec vztahu redakci webu Mail Online.

Molly Hurwitz

Poslední známou láskou v Perryho životě byla o více než 20 let mladší talentová a literární manažerka Molly Hurwitz. Zprávy o jejich randění se poprvé objevily v roce 2019 poté, co s hercem podle všeho strávila vánoční svátky. Molly krátce poté zvěsti potvrdila společnou fotografií, na níž jej označila za svého partnera. Další společný snímek zveřejnila na Valentýna v roce 2020. O sedm měsíců později Perry v magazínu People veřejně oznámil, že se s Molly zasnoubil. O rok později však stejné médium informoval o rozchodu.

Matthew Perry byl v sobotu 28. října nalezen bez známek života ve své vířivce, kde se podle všeho utopil. Byť randil s celou řadou žen, drtivá většina jich s hercem vydržela sotva jeden rok a žádná s ním nakonec nekráčela k oltáři ani nezaložila rodinu.

Sdílejte článek
Štítky láska Hollywood vztahy herec Matthew Perry ženy Pobřežní hlídka Julia Robertsová Lauren Grahamová Neve Campbellová Yasmine Bleeth Heather Graham Maeve Quinlan Rachel Dunn Lizzy Caplan Molly Hurwitz

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.