Celebrity

6. prosince 2022 12:15

Vanesa Havlíková

Patrik Hezucký zmínil krizi s Leošem Marešem. Nic nezměnily ani luxusní rolexky

7 pádů Honzy Dědka (47) - upoutávka

Známý moderátor a herec Patrik Hezucký (52) během oblíbené talkshow popsal Honzovi Dědkovi problémy s nadváhou, promluvil o svém vztahu s o 19 let mladší ženou a přiznal krizi s Leošem Marešem (46).

Patrik Hezucký každé všední ráno spolu s Leošem Marešem uvádí ranní show v rádiu. Moderátoři spolu pracují už úctyhodných 25 let. „Jsme s Leošem každý úplně jiný, není to tak, že by se dvě duše našly. Máme všechno úplně obráceně, ale nějak zvláštně to funguje. Známe se pětadvacet let, to je jako manželství. A jako každé manželství i my jsme měli krizi. Teď už míň, už si to sedlo. Je důležité spolu netrávit moc času kromě práce,“ řekl hned na úvod Hezucký k pevnému poutu dvou protikladů a hned uvedl příklad.

„Já například moc nedávám dárky k narozeninám a k Vánocům. On dává zase drahé dárky, to je super. K padesátinám jsem dostal krásné drahé hodinky. Za tři sta. To jde,“ zavzpomínal s humorem sobě vlastním moderátor na luxusní hodinky značky Rolex, které dostal před dvěma lety od kolegy Mareše ke kulatinám.

S manželkou se Patrik seznámil na internetu

Před třemi roky v květnu si Patrik Hezucký vzal svou o 19 let mladší partnerku Nikolu. Jsou spolu už deset let, vztah jim stále skvěle klape a je vidět, že rozdílný věk je v jejich případě opravdu jen číslo. „My jsme se s paní seznámili přes internet. Psali jsme si na Facebooku. Ona mě hodně chválila, to mi bylo sympatické. Tak jsem říkal: Pojďme se poznat. Tak jsme se viděli a funguje to,“ popisoval moderátor v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kterou uvidíte v úterý večer na Primě, seznámení se současnou manželkou.

„Rozumíme si, o všem rozhodujeme společně. Oboustranně jsme se shodli i na jménu pro syna. To bylo vzácné. My se shodneme, ale obecně je nebezpečné radit ženě. Teď jsme například řešili, jak má dekorovat domácnost. Manželka připravovala vánoční dekorace. Jsem už ale chytrý a na otázku ‚Líbí se ti to?‘ jsem řekl ‚Je to krásný‘. A to je pak doma taková pohoda,“ vyprávěl Hezucký s úsměvem o životě ženatého muže.

Patrik Hezucký patří mezi lidi, kteří mají dlouhodobé problémy s hmotností a ve svém těle se necítí tak dobře jako před lety. Moderátor v rádiu se proto letos rozhodl opět hubnout a změnit vizáž. „Ta váha, to je můj celoživotní boj. Paradox je, že jsem teď zhubl 12 kilo, ale co je mi to platné, když jsem pořád tlustý. To nikdo neocení,“ posteskl si ještě na závěr Honzovi Dědkovi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.