Vánoce

28. prosince 2023 15:14

Karolína Oehmová

Pavlína Wolfová prožila nezapomenutelné Vánoce. Ještě teď se mi chce brečet, přiznala

Pavlína Wolfová se při vzpomínce na Vánoce rozbrečela

Moderátorka Pavlína Wolfová se rozpovídala o Vánocích, které jí navždy utkví v paměti. Během rozhovoru se při vzpomínce na tento den dojala k slzám. Popsala také nezapomenutelné vánoční svátky, kdy s rodinou odjela do zahraničí.

Dodržují veškeré tradice, které jsou jen myslitelné. Pavlína Wolfová na Štědrý den má s rodinou obrovskou večeři o mnoha chodech, která je postavena na receptech po praprarodičích. Jiné, než klasické Vánoce, si už nedokáže představit.

„Jednou jsme je zkusili slavit jinde. Jela jsem s dětmi daleko do Ománu. Je to už spoustu let, ale dodnes na to nemůžeme zapomenout. Bylo to největší chyba,“ říká moderátorka CNN Prima NEWS, kterou jste mohli vidět i v zábavné show Inkognito, jež běží každý čtvrtek ve 21:35 na Primě.

Dostala vytoužené lyže i štěně

Nezapomenutelné Vánoce zažila i jako dítě, kdy dostala najednou ty nejlepší dárky. „Jsem vášnivá lyžařka, a když mi bylo asi deset let, dostala jsem lyže i s lyžáky. Když jsem se do nich nazula, tak přišla máma s košíkem a z toho vyskočil pes. Na to nikdy nezapomenu. Já stála v těch lyžích, které jsem si hrozně přála a najednou tam přiběhlo to štěně, které jsem si taky strašně přála. Skončilo to slzami a marným pokusem vypnout se z těch lyžích, abych mohla pomazlit to štěně. Je to úplně nezapomenutelné, ta bezmoc. Ještě teď se mi chce brečet,“ vzpomíná Pavlína Wolfová se slzami v očích.

Jaké má moderátorka ráda pohádky? A co říká na Mrazíka, kde čarodějnici dabuje její dědeček František Filipovský, se dozvíte v reportáži v úvodním videu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.