Celebrity

11. června 2022 06:10

Vanesa Havlíková

Pierce Brosnan randí se ženou i po 21 letech manželství. Její křivky miluji, říká

Mají přes dvacet let od svatby, a stále to mezi nimi jiskří. Irský herec Pierce Brosnan (68) a jeho manželka Keely Shaye Smith (58) jsou důkazem toho, že i po několika letech manželství můžete být zamilovaní, tak jako na začátku vztahu.

Bývalý Bond si se svou láskou užil rande ve steakové restauraci a ukázal tak opět světu, že i po několika letech manželství svojí boubelku opravdu miluje.

Vyšli si na rande do steakové restaurace

Hvězda Hollywoodu Pierce Brosnan vyrazil se svojí ženou Keely na večeři do restaurace v Malibu. Manželé své outfity sladili do stejné barvy. Herec zvolil sako s kapsami v námořnické barvě a Keely vynesla květinové šaty a boty v té samé barvě. Vlasy měla zčesané dozadu a svůj outfit doplnila modrým šátkem.

Mnoho mužů má potřebu se s přibývajícím věkem poohlížet po mladší partnerce. A když jsou ti muži slavní a ženy po celém světě jim padají k nohám, bývá tenhle nešvar ještě častější. Představitel Sama z muzikálu Mamma Mia! rozhodně neloví žádné mladé modelky a svojí novinářku Keely stále miluje.

Těžký osud filmového Bonda

Nestárnoucí elegán a gentleman Pierce na svém kontě nemá žádné milostné skandály, nevěry ani rozvody. Jedenáct let byl ženatý s australskou herečkou Cassandrou Harris, která po tříletém boji zemřela na rakovinu vaječníků. Brosnan ji velmi miloval a myslel si, že spolu budou navěky. Po její smrti měl pocit, že už se nikdy nemůže zamilovat.

Z dvouletého smutku ho vyléčila až novinářka Keely Shaye (58), se kterou se deset let po smrti Cassandry oženil. S Keely mají dva syny Dylana a Parise. Jejich vztah trvá téměř třicet let a oba jsou stále zamilovaní a maximálně šťastní. Pierce se tak může pochlubit jedním z nejstabilnějších manželství Hollywoodu.

Pro svého muže princeznou i s pár kily navíc

Dvě těhotenství a s tím i zpomalený metabolismus si vybraly svou daň a původně štíhlá Keely se během let zakulatila, čehož si všimla nejen média, ale i veřejnost a blízcí přátelé.

Na adresu Keely se začaly objevovat nehezké, a někdy dokonce i vulgární narážky na to, že tak atraktivní herec by měl mít po svém boku štíhlejší partnerku. Brosnana láska má sice pár kilo navíc, pro svého muže je ale dokonalá a v rozhovorech se jí neváhá zastat. „Přátelé jí nabídli zeštíhlující operaci, my o to ale nestojíme. Miluji každou křivku jejího těla. V mých očích je to ta nejkrásnější žena,“ citoval filmového Bonda internetový magazín Media Bites.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.