Celebrity

25. ledna 2022 06:00

Anna Kopečková

Oddaný Pierce Brosnan: Svou baculku miluje i po letech. Na vulgární narážky má jasnou odpověď

I když mu táhne na sedmdesát, je Pierce Brosnan stále idolem mnoha žen. Slavného herce ale zajímá jen jedna jediná. Je už 21 let věrný své baculaté manželce a svou láskou boří předsudky o tom, že slavní herci si vybírají jen mladé krásky s mírami modelek.

Se svou ženou Keely Shaye Smith se Brosnan seznámil v roce 1994 v Mexiku, kde pracovala jako televizní zpravodajka. „Byl vysoký, pohledný a opálený. Měl všechno, co by každou ženu okamžitě zaujalo,“ svěřila se Keely v roce 2001 časopisu People. Okouzlení bylo vzájemné, přestože si slavný herec tehdy procházel složitým životním obdobím.

Jeho první žena, bývalá Bond girl Cassandra Harris, zemřela v roce 1991 na rakovinu vaječníků. Brosnan ji velmi miloval a myslel si, že spolu budou navěky. Když se v roce 1980 vzali, adoptoval její dvě děti a o tři roky později se jim narodil ještě syn Sean. Jenže pak Cassandra předčasně zemřela a nešťastný Brosnan měl pocit, že už se nikdy nemůže znovu zamilovat.

Láska i přebytečná kila přenáší

Keely to naštěstí všechno změnila a pomohla hollywoodskému herci smutek překonat. Vzali se v roce 2001, v době, kdy už měli dva syny. Starší Dylan se narodil v roce 1997, mladší Paris necelý půlrok před svatbou. Jenže dvě těhotenství a postupně se zpomalující metabolismus si vybraly svou daň a původně štíhlá Keely se během let notně zakulatila, čehož si všimla nejen média, ale i veřejnost a blízcí přátelé.

Na adresu Keely se začaly objevovat nehezké, a někdy dokonce i vulgární komentáře a poznámky o tom, že tak atraktivní herec by měl mít po svém boku hezčí a štíhlejší partnerku. Keely má sice více než jen pár kil navíc, pro svého muže je ale dokonalá a v rozhovorech se jí neváhá zastat. „Přátelé jí nabídli zeštíhlující operaci, my o to ale nestojíme. Miluji každou křivku jejího těla. V mých očích je to ta nejkrásnější žena,“ citoval filmového Jamese Bonda internetový magazín Media Bites.

Keely má opravdu mimořádné štěstí, protože má po svém boku oddaného a milujícího muže, který se nedívá jen na vzhled a ví, v čem tkví opravdová láska. „V minulosti jsem ji opravdu miloval pro to, jaká je, nejen pro její krásu. A teď, když je matkou našich dětí, ji miluji ještě víc. Jsem na ni velmi hrdý a vždy se snažím být hoden její lásky,“ dodal herec. Ani Keely nešetří superlativy na adresu svého muže. „Je inteligentní, podmanivý a jeho skutečná krása vyzařuje z duše. Je jako dobré víno, které zraje,“ svěřila se před pěti lety časopisu People.

Recept na šťastný vztah je velmi jednoduchý

Místo aby se manželé trápili tím, co o nich kdo napíše nebo řekne, raději si užívají čas, který mohou trávit společně, což je podle Brosnana i tajemství jejich spokojeného manželství. „Strávit spolu kvalitní čas je klíčovou složkou našeho šťastného manželství a každého ideálního dne,“ prozradil Brosnan v roce 2017 časopisu People.

Když byl požádán, aby popsal takový perfektní den, kdy měl volno, odpověděl: „Bylo to včera. Maloval jsem v ateliéru, pak jsem si šel sednout na pláž, četl jsem si a kreslil a pak jsme si s Keely dali oběd.“ Poté, co vyzvedl syna ze školy a strávil nějaký čas ve svém studiu v Malibu, skončil jeho dokonalý den tak, jak začal – s Keely. „Kolem páté hodiny jsem vyšel ven a sledoval jsem, jak zapadá slunce. Keely se posadila vedle mě, dali jsme si sklenku šampaňského a povídali si. Je to velmi jednoduché – a nejlepší,“ dodal Brosnan.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.