Celebrity

16. září 2023 07:00

Vanesa Havlíková

Sandra Pogodová spodní prádlo už nenosí. Podprsenku oblékala, aby měla žlábek

Sandra Pogodová v 7 pádech Honzy Dědka

Herečka Sandra Pogodová (48) v zábavné show u Honzy Dědka prozradila detaily z dovolené na Srí Lance, kam vyrazila kvůli seberozvoji. Kromě cestovatelských zážitků se rozpovídala také o tom, jak nosit spodní prádlo, aby to bylo pohodlné a všechny ženy se tak cítily skvěle.

Sandra Pogodová patří k úspěšným a velmi obsazovaným českým herečkám. Díky neotřelému smyslu pro humor a neustále dobré náladě má mnoho příznivců. Mimo herectví se dnes blondýna věnuje i psaní a její kniha Hoď se do pogody, kterou napsala společně se svým otcem, se stala okamžitě bestsellerem.

Mohlo by vás zajímat: Sandra Pogodová a její trauma z dětství: Do čtyřiceti jsem si myslela, že jsem zrůda

Život Sandry Pogodové není rozhodně žádná nuda. Kromě herectví se ve volném čase věnuje cestování a sebevzdělávání. „Teď jsem se vrátila ze Srí Lanky, hned ze začátku jsem se tam spálila. Idiot jsem si tam sedla do nafukovacího kruhu v bazénu a četla jsem si knížku o seberozvoji, že to pak budu předávat dál na semináři. Tak jsem si nádherně opálila buřty. A pak jsem nakráčela k lidem, chtěla jsem být za chytrou, ale měla jsem opálené pruhy na břiše, takže veškerý respekt byl pryč,“ prozradila herečka detaily z dovolené v 7 pádech Honzy Dědka.

Spodní prádlo Pogodová už nenosí

„Koupila jsem si tam svoje první bombarďáky v životě. Musela jsem, protože jsem si zapomněla zabalit prádlo. Podprsenku nenosím už dávno, to mám dneska jenom kvůli vám, na co bych to nosila, to se nosí, aby to něco drželo,“ smála se Pogodová.

Pohodlné prádlo si nemohla vynachválit. „Já jsem dřív nosila podprsenku jenom proto, abych měla žlábek. Ale nezabalila jsem si ani kalhotky. Tak jsem na Srí Lance sháněla nové, ale oni jsou malí, mají zadky, jako když komár srazí paty. Našla jsem tam pak jeden krámek pro starší a koupila si bombarďáky. Holky, to vám je tak pohodlný,“ libovala si Pogodová, kterou můžete znát například ze seriálu Velmi křehké vztahy. „Sandro, já vím,“ dodala zkušeně Jitka Asterová, se kterou spolu s Lindou Finkovou tvoří trio Sirény.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.