Horoskopy

24. dubna 2020 20:00

Princové podle horoskopu: Máte doma hloupého Honzu, nebo krále Miroslava?

V klasické pohádce nikdy nechybí udatný a statečný mládenec, jenž se stane králem po boku krásné ženy. Společně pak šťastně žijí až do smrti. Někteří se s modrou krví rodí, jiní se díky svým udatným činům teprve princem či králem stávají. Ať je to tak či onak, jedno princové společné rozhodně nemají – datum narození, a tím i znamení zvěrokruhu. Urození pánové se svojí povahou velmi liší.

Beran má pro strach uděláno jako Nebojsa

Ztělesnění hrdiny a udatného rytíře beze strachu je rozhodně muž ve znamení Berana. Průbojnou a ambiciózní povahu má Beran stejnou jako Nebojsa, který se jen tak něčeho nezalekne. S Beranem se žádná žena necítí v nebezpečí.

Muži jako Nebojsa bojují za to, po čem touží! Pokud doma máte podobného Nebojsu, nezapomínejte ho chválit, cítí se pak jako právoplatný král. Slabé stránky jsou u Nebojsy pevně dané – nedočkáte se u něho pochopení pro kompromis a jakékoliv omezení.

Co dnes dělá princezna z pohádky Nebojsa?

Býk je statečný jako kovář Mikeš

Síla a dobré srdce rozhodně nechybí pánům narozeným za vlády hvězdného Býka. Tvrdou prací a železnou vůlí se z obyčejného Mikeše může stát klidně i samotný král. Takový muž bude vždy preferovat voňavé koláče za dobře odvedenou práci než díky modré krvi. Pocit zaslouženosti je pro něj důležitý. Býci bývají dobře organizovaní jedinci s jasným plánem a cílem, někdy ale trpí nedostatkem volného času pro svou drahou princeznu. Mají rádi hezké věci, často a rádi zahrnují své ženy dárky, tím si kupují odpustky za málo volného času. Domácí pohoda a klidné vztahy jsou pro ně prioritou.

V pohádce O statečném kováři si zahrál dokonce i Ondřej Vetchý, akorát jste ho nejspíš nepoznali. Jakou roli ztvárnil?

Blíženec je málem králem jako Honza

Pokud někoho nelze přehlédnout ani ve stotisícovém davu, pak je to rozhodně muž ve znamení Blížence. Do komunikativního, prozíravého a velmi inteligentního Honzy se zamiluje každá žena, která zbožňuje originalitu, vtip a idealismus.

Blíženec Honza nesnese předsudky a netoleranci. Žádná princezna se po jeho boku nebude nudit, nudu totiž bytostně nenávidí. Každá žena si s ním navíc může zafilozofovat na různá témata. Hluboké rozhovory milují. Jejich rozlétanost a chvilkové nadšení pro všechno může být občas na obtíž. Dlouho totiž nevydrží u jedné věci. Potřebují dělat všechno najednou a hned.

Rak budí princezny jako Jaroslav

Muž ve znamení Raka je emocionálně založený jedinec, který se řídí hlavně svými pocity. Většinou s ním nezažijete falešné tahání za nos, protože lhát neumí a nejde mu to. Láska a pocit jistoty jsou pro něj velmi důležité aspekty. Jedná se o rodinně založený typ, jenž je nejšťastnější po boku milované osoby. Za svou vyvolenou se klidně vydá na kraj světa a nedělá mu problém vysvobodit ji ze spárů zakletého zámku. K tomu všemu navíc složí super básničku, protože to těmhle princům jde vážně skvěle. Kámen úrazu u Raků a prince Jaroslava je fakt, že si neradi zvykají na nové věci a spíše zůstávají ve starých zajetých kolejích.

Lev je princ milující hvězdu

Není většího přirozeného vůdce než panovníka ve znamení Lva. Nejen bujnou hřívu má princ Velen s královským znamením společnou, ale i povahové rysy naznačují, že Velen je jasným Lvem. Ostatně, zkrotit tři sestry, které touží po vdavkách s vlivnými muži, není lehký úkol pro ledajakého muže. Lev vedle sebe potřebuje ženu, která ho bude respektovat jako hlavu rodiny. Jeho přirozený talent a autorita mu pomáhají v prosazování vlastních vizí, které se mohou hodit především v zaměstnání či podnikání. Má velmi dobré organizační schopnosti. Jeho přirozený talent stát se vždy středem pozornosti, může být někdy problémem.

Panna je na zlatovlásky jako kuchař Jiřík

Perfekcionista, který se drží pevně nohama na zemi a nelítá myšlenkami po nesmyslných snech, se rodí ve znamení Panny. Rád se drží svého plánu a postupnými krůčky šplhá k úspěchu. Mužům tohoto znamení trvá dlouho, než se někomu svěří se svým trápením či láskou. Ostatně, samotný kuchař Jiřík je toho příkladem. Raději si nechal setnout hlavu, než aby se za Zlatovlásku bil. Není mu ale co vyčítat, úkol zněl jasně a dodržel ho podle zadání. Panna vedle sebe potřebuje silnou oporu, která je zároveň jeho životní jistotou. Miluje uklizený dům a nedokáže spolupracovat s někým, kdo ve věcech nedrží řád a systém.

Váhy hledají zlatou hvězdu na čele

Dobrosrdečný se smyslem pro spravedlnost je vladař ve znamení Vah. Díky svému pozorovacímu talentu mu neuteče ani myší kožíšek. Váhy nejdříve myslí a pak až jednají, to bývá u některých jiných znamení nemyslitelné. Princ Radovan umí urovnávat konflikty a vždy zváží všechny následky svých činů. Miluje umění, humor a inteligentní debaty. Váhy však mají velký problém v rozhodování a nikdy si neumí vybrat jen jednu věc. Potřebují vedle sebe někoho, kdo jim v této slabině pomůže.

Štír je zvíře, které má doma krásku

Zvíře tělem i duší je muž ve znamení Štíra. Rád si užívá luxusu, krásných věcí a erotiky. Štíři si umí užívat života naplno, ale i přesto se řadí spíše k nenápadným jedincům. Své vášně nepotřebují ukazovat světu, rádi si vše vychutnávají v soukromí a interně. K tomu potřebují partnera stejně smýšlejícího a naladěného na stejnou vlnu. Jejich prokletím je tvrdohlavost a neumění přiznat své chyby. Kvůli tomu mohou zaplatit i vysokou cenu. Poté je však ochoten udělat vše proto, aby následky urovnal a získal ztracené zpět. Je pro něj důležité porozumnění a obdiv. Svou partnerku bezmezně miluje, musí ho však přitahovat a imponovat mu.

Střelec maluje a miluje jako Václav

Rebel tělem i duší, který klidně pomaluje celou hladomornu zamilovanými obrázky, nemůže být nikdo jiný než princ Václav narozený ve znamení Střelce. Energii má na rozdávání a nejraději ji investuje do věcí, které mají smysl a věří jim. Je dobrodruhem milujícím přírodu. Pomluvy v jeho světě nemají místo, a to platí i o práci, která ho nebaví a nudí. Střelce nezaujme jen tak ledajaká žena, musí si místo v jeho srdci zasloužit. Od takových mužů se dozvíte vždy upřímnou pravdu, která může i zabolet.

Kozoroh miluje převychované princezny

Muž ve znamení Kozoroha většinou jasně ví, co chce. Pokud to, co chce, nemá, usiluje o to, dokud to nezíská. Takový je i král Miroslav z Pyšné princezny, který si svou vyvolenou jasně vyhlédl a dokázal se jí nenápadně vnutit přes květiny. Miroslav svým zahradnickým převlekem získal srdce své budoucí ženy, pobavil širokou veřejnost svou nápaditostí, převychoval si ženu k obrazu svému a učinil všechny šťastnými až nadosmrti. Tak jedná klasický Kozoroh. Jednu negativní vlastnost bychom pro toto znamení přeci jen měli – prosazování svého názoru a nerespektování názoru jiných může být občas únavné.

Při natáčení Pyšné princezny vznikl mezi hlavními představiteli vztah. Alena Vránová byla však již vdanou paní. Jak to dopado?

Vodnář je chytrý jako létající švec

Jedná se o velmi inteligentní znamení, které má v hlavě tisíce nápadů a myšlenek. Nejraději by zrealizoval všechny najednou a občas se zapomene nadechnout. Rád o svých snech mluví a potřebuje vedle sebe někoho, kdo mu bude naslouchat. Vodnář vás bude celý život překvapovat a snášet vám modré z nebe. Pokud uvíznete ve věži, zachrání vás! Když už se do nějaké ženy zamiluje, stane se pro něj vším. Neumí si však poradit s nátlakem a pocitem, že ho někdo do něčeho tlačí. Potřebuje dýchat a na vše musí přijít sám bez pomoci.

Ryba zachraňuje zakleté holky

I když ze začátku muž v Rybách působí spíše nenápadným dojmem, dokáže překvapit svou odvahou a silnou vůlí. Pokud si něco umane, jde si pevně za tím. Rád dodržuje zásady, které byly na začátku stanoveny. Umí se hluboce zamilovat. Pokud se proměníte v labuť, neměl by to pro něho být problém, pomůže vám z jakékoliv brindy. Na oplátku po vás bude vyžadovat věrnost a porozumnění.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.