Celebrity

13. května 2022 12:23

Josef Šťastna

Pohřeb Jakuba Vyskočila: Poslední rozloučení proběhne uprostřed tajemných lesů

Šéf jedné z největších dopravních firem v Česku spáchal sebevraždu

Herec Ivan Vyskočil (75) pomáhá zařizovat poslední rozloučení s milovaným synem Jakubem, který v neděli ve věku 46 let spáchal sebevraždu. Ivan Vyskočil uvedl, že syn bude pohřben v místě, kde to hodně miloval.

Rodinu herce Ivana Vyskočila zasáhla noční můra všech milujících rodičů. Jeho syn Jakub o minulém víkendu spáchal sebevraždu, zastřelil se u jihočeského rybníku Horní Roudný. Podle Ivana Vyskočila nemohl Jakub dál snášet tlak v souvislosti s dopravní firmou BusLine, kterou vedl.

„Žádné rodinné problémy tam nejsou. Měl hodnou a pevnou rodinu. Měl hodnou ženu a vše bylo bezvadný,“ vysvětlil pro Prima Ženy zdrcený herec, podle kterého jeho syn psychicky neunesl nátlak, který na něj vyvíjel liberecký podnikatel Jiří V. (redakce zná celé jméno podnikatele, na kterého Ivan Vyskočil v rozhovoru ukázal, pozn. red.). V dopise na rozloučenou podnikatel vysvětlil, proč svůj boj vzdal.

Poslední rozloučení bude v malé vesničce uprostřed lesů

Známý herec pomáhá zařizovat pohřeb ve spolupráci se zdrcenou vdovou. K poslednímu rozloučení dojde v malé vesničce, která leží uprostřed čarokrásných lesů nedaleko Příbrami.

„Jak to bude s pohřbem, to vám ještě neřeknu, protože jsme se ještě úplně nedomluvili. Bude to ve Svatém Janu, kde byl doma. To je u Kamýku nad Vltavou,“ popsal Ivan Vyskočil pro web eXtra.cz. Právě zde Jakub s rodinou žil, nemovitost je zapsána na Vyskočilovu manželku Blanku.

Podnikatel zemřel v noci z neděle na pondělí. Na Písecku po něm v té době několik hodin pátral policejní vrtulník. Rodina totiž už tušila, že Vyskočil chce ukončit svůj život, což se mu bohužel pomocí střelné zbraně podařilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.