Celebrity

30. listopadu 2023 15:16

Tomáš Durčák

Zdeně Hadrbolcové přišly dát poslední sbohem i kolegyně Bohdalová či Švormová

Rodina a nejbližší i dlouholetí kolegové z herecké branže se přišli naposledy rozloučit s výjimečnou herečkou Zdenou Hadrbolcovou, která zemřela před deseti dny. Smuteční obřad proběhl v pražském strašnickém krematoriu, kde ji na poslední pouť přišel vyprovodit nemalý zástup smutečních hostů, mezi nimiž nechyběla řada známých osobností.

Zdena Hadrbolcová krátce před loňskými vánočními svátky prodělala mrtvici, po níž se začátkem roku stáhla zcela do ústraní a přestala veřejně vystupovat. Podle všeho poslední fázi svého života strávila v LDN, kde 20. listopadu vydechla naposledy.

Přesně o deset měsíců dříve poskytla poslední rozhovor, v němž portálu eXtra.cz přiznala, že se jí v nemocnici nedaří dobře a není v pořádku. O její zdraví se báli i její nejbližší, mimo jiné dobrá kamarádka Jaroslava Obermaierová, která letos v létě přiznala, že neví, kde se Zdenička nachází a v jakém je zdravotním stavu.

První smuteční hosté začali ke strašnickému krematoriu přicházet již po půl třetí, přičemž samotný obřad začal dle plánu přesně v 15:00. Rozloučit se přišly také herečky Jiřina Bohdalová, Libuše Švormová, Dana Batulková a Ljuba Krbová. Z herců například Ondřej Pavelka, Jiří Štrébl, Ivan Vyskočil, David Prachař či Václav Knop. Nechyběl také scenárista Petr Kolečko.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.