Celebrity

26. září 2022 13:20

Vanesa Havlíková

Bouchla se do hlavy a někde leží. Jaké myšlenky měl partner Soukalové, když zmizela?

Mrazivá výpověď partnera Soukalové o pátrání v Alpách

Moderátorka Gabriela Soukalová (32) před pár dny prožila děsivé chvíle. Téměř 20 hodin byla nezvěstná v mrazivých Alpách. Její partner Miloš Kadeřábek se mezitím staral o malou dceru, koordinoval pátrání a strach o svou drahou polovičku měl jako nikdy předtím.

Bývalá biatlonistka se ztratila během jízdy na kole v italských Alpách, kde musela následně strávit noc a den sama v hlubokém lese a ve velké zimě. Měla se vrátit za pár hodin. Nakonec ale bylo vše úplně jinak – po Gábině museli pátrat záchranáři. Chvíle zoufalství navíc neprožívala jen moderátorka, ale i její partner Miloš, který v italském Livignu jen bezmocně čekal.

Partner se Gábině snažil posílat energii

„Je to opravdu nepopsatelný pocit, nikdy jsem si asi nesáhl na větší dno než ten večer. Jediné, co se mi honilo hlavou, bylo, že jsem se jí snažil posílat energii a věřil jsem, že to dá, že je velká bojovnice a zvládne to,“ líčil pro Showtime Miloš Kadeřábek.

Při hlídání jejich dcery musel zároveň komunikovat s policií a horskou službou. „Bylo to dost náročné. Italsky umím opravdu jen základy a angličtina taky není tak silná. Nějak jsem to zvládl, až jsem nevěřil, kolik slovíček znám a co jsem ze sebe dokázal dostat. Asi jsem taky zapnul nějaký nouzový režim a snažil jsem se udělat maximum,“ vyprávěl partner Gábiny Soukalové.

Myšlenky na nejhorší

Miloš Kadeřábek prozradil, že po probdělé noci a stále bez pozitivních zpráv o partnerce ho přepadaly i ty nejhorší myšlenky. Obával se nejhoršího, a to že svou milovanou a matku jejich dcery už nikdy neuvidí. „Přicházela myšlenka, že mohla někde upadnout, bouchnout se do hlavy a někde tam leží. Rychle jsem se ale snažil to vytěsnit, že to tak není, že je bojovnice a dá to,“ řekl Kadeřábek v reportáži pořadu Showtime a dodal, že se ještě nikdy o nikoho tolik nebál.

Druhý den kolem poledne naštěstí přišla ta nejlepší zpráva. Shledání partnerů se neobešlo bez silných emocí. „Byl to pocit radosti, dojetí, slzy, štěstí, že se to povedlo. Brečel jsem dojetím a byl jsem rád, že ji vidím živou,“ popsal své dojmy Kadeřábek.

Jak prožívala své zmizení v Alpách sama Gabriela Soukalová?

Pro dvojici to byl bezpochyby ten nejhorší a nejsilnější zážitek vůbec. Na druhou stranu však hodiny beznaděje přispěly k velkému uvědomění. „Už od začátku jsem věděl, že je strašně silná holka, která si dokáže s kdečím poradit. Teď vidím, že je daleko silnější, než jsem si myslel,“ sdělil Kadeřábek.

„Uvědomil jsem si, jak strašně důležitá součást v mém životě Gábi je, že si neumím představit ani moment bez ní,“ dodal dojemně na závěr.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.