Gabriela Soukalová otevřeně o své rodině: Učíme se za pochodu

Soukalová ukázala miminko

Bývalé biatlonistce a televizní moderátorce Gabriele Soukalové (32) se loni v září narodila dcera Izabela Gabriela, kterou má se svým přítelem Milošem Kadeřábkem. Jak se páru aktuálně daří a jak si Gabriela užívá výchovu své malé princezny? Půvabná žena zažívá skvělé období.

Říci, že toho dvaatřicetiletá úspěšná reprezentantka České republiky už ve svém životě zažila dost, je ještě podhodnocení jejich zážitků. Po problémech se zdravím, ukončení sportovní kariéry a následném těžkém období s jejím bývalým manželem Petrem Koukalem se zdá, že Gabriela konečně našla nejen vytoužený klid, ale především životní štěstí.

Aby taky ne, když jí dělá radost nejen sedmiměsíční dcerka, ale i dobře klapající vztah s podnikatelem Milošem Kadeřábkem (34).

Důležité je, že v životě jde dál a dokázala se vnitřně vyrovnat se vzpomínkami na exmanžela. „Nemám v sobě takové to hořko v tom smyslu, že bych doma házela šipky na jeho fotky. Dnes mám takový pocit, jako by toho člověk ve mně někdo vypnul. Jako bych si záměrně nechtěla připouštět tu bolest a všechno, co jsem si v rámci našeho vztahu musela prožít. Jako by ho zkrátka ze mě někdo vygumoval,“ vylíčila Soukalová v pořadu Povídej.

Jdeme společnou cestou, říká Gabriela Soukalová pokorně

Na svém Instagramu se nyní mimo jiné zamyslela nad tím, co pro ni dnes její rodina znamená a jak se díky narození dcerky postupně mění. „Se společným cílem jdeme společnou cestou, která je pro nás oba nová, ale co víme, že když se chce, všechno jde. A tak se učíme vlastně tak trochu za pochodu a hlavně se snažíme být těmi nejlepšími rodiči,“ popsala okouzlující žena otevřeně.

Být maminkou je poslání a nekonečná práce, ale Gabriela si starosti a výzvy spojené s mateřstvím rozhodně užívá a vlastně nyní sama nechápe, proč se dětem tak dlouho bránila. „Nechtěla jsem si připustit, že někdy v budoucnu budu mít nějaké děti. Bylo to pro mě tabu,“ dodala moderátorka pořadu Showtime.

Jenže postupně se leccos změnilo, zejména se objevil partner, o kterého se Gabriela konečně může plně opřít. „Miloš se mi snaží maximálně věnovat a pomáhat ve všem, v čem je potřeba. Největší motivací je však naše malá. Je to absolutně nepopsatelný pocit, který bych přála zažít každé ženě,“ sdělila úspěšná moderátorka s pokorou v hlase.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.