VIDEO: Pepa udělá vtipnou scénu. Právnička ho křivě obvinila!

Pepa v ženském časopisu sice září, ale u prvního rozvodového řízení spíš hasne. Krupiččina volba zvolit si za právničku Hyenu byla správná. Právnička se neštítí na Pepu vytáhnout cokoliv a překrucovat pravdu. Pepa je obviněn z toho, že nebyl schopný dát Krupici dítě! Ten se opravdu rozčílí!

Všichni si pamatujeme na scénu, kdy Pepa dělal všechno pro to, aby jeho spermie splnily úspěšně svůj účel. Dokonce několikrát naletěl i Šmejdům jenom proto, že měl strach, že jeho spermií není dostatečné množství nebo nejsou dostatečně kvalitní. Nakonec se však ukázalo, že Pepa oplývá 30 000 000. A Krupice bere celou dobu antikoncepci. Hyena však obrátila vše proti němu. Pepa má právo být pořádně naštvaný.

Krupici se nevyhne tvrdý rozvod

Krupice přijela do Zátoky, aby se potkala s Pepou na prvním neoficiálním rozvodovém stání. Bude to hlavně bitva dvou právníků, právnička Hyena předvede, že svou přezdívku nosí právem. Na Krupičku vytáhne všechny jeho excesy, ale bohužel i situace záměrně zmanipulované proti němu. Těhotná Pavlína neví, co má dělat.

V ženském časopisu Isabel vyšel rozhovor s Pepou Krupičkou a fotka Pepy s Milenkou je dokonce na titulní straně, což u Pepových klientek vyvolalo další rozruch. Rozvedené ženy mohou u Pepy rovnou stanovat!

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Chcete vědět, co se bude dít v celém dílu? Upoutávku najdete tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.