VIDEO: Pepa udělá vtipnou scénu. Právnička ho křivě obvinila!

Pepa v ženském časopisu sice září, ale u prvního rozvodového řízení spíš hasne. Krupiččina volba zvolit si za právničku Hyenu byla správná. Právnička se neštítí na Pepu vytáhnout cokoliv a překrucovat pravdu. Pepa je obviněn z toho, že nebyl schopný dát Krupici dítě! Ten se opravdu rozčílí!

Všichni si pamatujeme na scénu, kdy Pepa dělal všechno pro to, aby jeho spermie splnily úspěšně svůj účel. Dokonce několikrát naletěl i Šmejdům jenom proto, že měl strach, že jeho spermií není dostatečné množství nebo nejsou dostatečně kvalitní. Nakonec se však ukázalo, že Pepa oplývá 30 000 000. A Krupice bere celou dobu antikoncepci. Hyena však obrátila vše proti němu. Pepa má právo být pořádně naštvaný.

Krupici se nevyhne tvrdý rozvod

Krupice přijela do Zátoky, aby se potkala s Pepou na prvním neoficiálním rozvodovém stání. Bude to hlavně bitva dvou právníků, právnička Hyena předvede, že svou přezdívku nosí právem. Na Krupičku vytáhne všechny jeho excesy, ale bohužel i situace záměrně zmanipulované proti němu. Těhotná Pavlína neví, co má dělat.

V ženském časopisu Isabel vyšel rozhovor s Pepou Krupičkou a fotka Pepy s Milenkou je dokonce na titulní straně, což u Pepových klientek vyvolalo další rozruch. Rozvedené ženy mohou u Pepy rovnou stanovat!

Podobné články

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Chcete vědět, co se bude dít v celém dílu? Upoutávku najdete tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.