Seriály a filmy

30. srpna 2021 08:00

Aneta Gretzová

V Prostřeno! se bude tento týden více času trávit u popelníku, než u plotny!

Tento týden budou v Prostřeno! v přesile muži! O čest žen u sporáku zabojuje jediná dáma. Klání o výhru bude nelítostné. A kdo si vylomí zuby na úkolu týdne?

Komu se zadaří a s jakým menu? Vařit se bude česká klasika, podávat se budou prasárničky v mezích zákona a také francouzská kuchyně. Dalším oříškem bude do menu zakomponovat topinku, jenže byť to vypadá, že se jedná o jednoduchou záležitost, bude to mnohem složitější. Kdo si s takovým na první pohled jednoduchým úkolem bude vědět rady a kdo ne? Objeví se úkol týdne na stole každý den, nebo to někdo vzdá? Zkrátka – všichni soutěžící předvedou, kdo zvládne neočekávané situace a kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Invalidní důchodce René (54) se do pořadu dostal díky dceři.

Ta je přesvědčena o tom, že vaří skvěle a René se jí za to pomstí. Vařit totiž bude u ní. Pokud by vyhrál, vydal by se René na cestu za dcerou, která žije v zahraničí. Menu poskládal z jídel, která má rád, navíc králíka bude mít domácího, což by někteří soutěžící mohli ocenit. A jako zábavu si pro své hosty připravil vyjížďku kočárem. René hodně překvapí, jeho menu bude chutnat skvěle. Jen to vlastní pivo, kdyby si všude nenosil. Co koho překvapí, zjistíte už v pondělí.

Úterý: Řidič autobusu Michal (29) plánuje za výhru vyrazit do exotické země.

Michal se přihlásil sám, protože jeho kamarádi si myslí, že je skvělým hostitelem. Menu sestavil z pokrmů, které zná, a je přesvědčený o tom, že je umí dobře připravit. Jako zábavu si pro své hosty připraví degustaci potravin a poznávání surovin. Pozor ale, nerozhodí ho ani René, který si pivo přinese opět vlastní. Michalovo menu je poměrně náročné, podaří se mu splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: Pečující maminka Andrea (44) se do pořadu dostala tak, že ji jednoduše přihlásil její syn, který je přesvědčen o tom, že je skvělou kuchařkou.

Menu sestavila z jídel, která mají doma rádi a má je vyzkoušená, chystá je totiž pravidelně. Sama miluje grilované maso, to se ale v jejím menu neobjeví. Pivo pro Reného mít připravené bude, ovšem ten by ji nejraději poslal se džbánkem… Je to legrace, nebo to René myslí vážně. A poběží Andrea? Uvidíme, jak si povede středeční hostitelka a zda má její poměrně nekompaktní menu šanci na výhru. Jak se strefí do chutí svých mužských protějšků, uvidíte už ve středu.

Čtvrtek: Student Vojtěch (21) se do pořadu dostal snadno. Přihlásila ho jeho starší sestra.

Pokud vyhraje, tak peníze použije na společné bydlení s partnerem, které plánuje. Všechna jídla patří mezi jeho oblíbená a měla i úspěch u rodiny a přátel. Vojtěch doufá, že s nimi uspěje také u svých hostů. Připraví si pro ně i kreativní zábavu – vypichování květinové misky (ikebany), kterou si odnesou jako dárek s sebou domů. Ovšem k věci – kdo a jak ocení lasagne? Jsou pro Prostřeno! příliš jednoduché? Vojtěch rád pozná, jaké to je vařit pro cizí lidi, a je zvědavý, jak hosté ohodnotí jeho kuchařské dovednosti. Už ve čtvrtek zjistíte, jak se mu vyplatí spontaneita. Je to správný recept na výhru?

Pátek: Automechanik Jakub (30) pracuje jako energetický poradce.

Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří pro lidi a myslí si, že umí vařit dobře. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na vybavení bytu a umělé oplodnění, které s přítelkyní řeší. Tato jídla si vybral, protože jsou nejoblíbenější, která doma vaří. V životě se řídí mottem: „Láska prochází žaludkem.“ Těší se na poznání nových lidí, receptů i výhru. Jak zvládne stresující pobyt před kamerami? Sledujte už v pátek, jak toto dopadne.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.