Hovězí líčka v Prostřeno! moc neuspěla. Co je na nich špatně?

Pracující student Martin (23), který v Prostřeno! vaří v pátek, si ženský kolektiv přál. A doufá, že si dámy svým menu podmaní a vyhraje. Jestlipak se mu to povede?

„Myslím, že tohle menu bude vítězné, jelikož je složité a jsem jediný chlap, tak by to mohly ocenit,“ věří si Martin v ženském kolektivu. Šanci má, určitě nevaří poprvé a menu s hovězími líčky je lákavé.

„Moje taktika byla roztomilý, nekonfliktní kluk, usmívat se, dělat, že nic nevidím – a nakonec všechno završit výhrou,“ přiznává Martin na kameru. Jak mu tato taktika vyjde?

Podívejte se na přípravu hovězích líček:

Při úvodním přípitku je hostitel tak nervózní, až z toho skoro koktá. Nemá jednoduchý úkol – karamelový cupcake připálí, ale dokončí. A protože je to tichá voda, dámy podrobí Martina výslechu, že je rudý až za ušima. Umělecký dojem z předkládaných chodů je výborný, ale chuťově je to o něčem jiném. Předkrm je mdlý, polévka hustá a přeslazená, stejně jako švýcarská roláda. Favorizovaným líčkům bohužel chybí koncovka – doladit omáčku.

Proč líčka nebyla na jedničku?

Poněkud nehygienické střílení šipek indiánskou foukací technikou ale ženy možná inspiruje, aby si tuto kratochvíli zakoupily pro vlastní zábavu s rodinou.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.