Celebrity

16. února 2023 16:33

Karolína Oehmová

Richard Genzer napadl Karlose Vémolu. Škrtil ho a křičel, že ho zabije

Richard Genzer má velký smysl pro humor. To se ukázalo i v zábavné show, kde Karlos Vémola popsal jejich první setkání. Oblíbený herec se s ním chtěl poprat.

V  populární zábavné show, kde panelisté hádají profese neznámých lidí, ale i identitu VIP hosta, tentokrát usedl vedle moderátora Libora Boučka (42) známý MMA zápasník Karlos Vémola (37). Po odtajnění hosta Richardu Genzerovi (56) zatuhnul úsměv. „My jsme se s Geňou seznámili ve Špindlerově Mlýně. Stojím na baru a někdo na mě křičí: Vémolo, chceš do držky?“ popisuje první kontakt s Genzerem v pořadu Inkognito Vémola.

Richard Genzer měl Karlose Vémolu zezadu škrtit

Tato historka ovšem pokračuje. Druhý den měl Richard za slavným zápasníkem přijít s dotazem, jestli ho předešlý den praštil. S odpovědí, že ho zápasník neudeřil, se nespokojil. „Nekecej, já se vzbudil odpoledne na kupě sněhu. Musel jsi mě praštit,“ vypráví dál Vémola s tím, že dnes už na něj Geňa zezadu skáče, škrtí a křičí, že ho zabije. Jednou by se ale dráždění Karlose Terminátora Vémoly mohlo Richardovi pěkně vymstít.

Víte, co Petr Monster Kníže řekl o aférách kolegů z MMA? Muradov je podle něho vytížený a Vémola má rád holky

V premiérových epizodách zábavné show, vysílané každý čtvrtek ve 20:15 na Primě, diváci uvidí Jakuba Prachaře, Adélu Gondíkovou, Ondřeje Brzobohatého a Richarda Genzera, nepřijdou samozřejmě ani o oblíbeného moderátora Libora Boučka a jako tajný host do studia dorazí již zmíněný Karlos Vémola.

Sdílejte článek
Štítky útok seznámení herec zápasník výhružky Karlos Vémola Richard Genzer Špindlerův Mlýn Inkognito zábavná show napadení FTV Prima MMA

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.