Horoskopy

30. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 30. 8. - symbol Lotosový květ

Vhodný den k ponoru do duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Můžeme navštívit poradce, astrologa, vědmu, a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme si také sami zkusit zadat otázku s pomocí motivačních karet, a karty nám zcela jistě odpoví.

Luna ve Lvu - ubývá

Dny plné akce, tvořivosti, chceme si užívat a bavit se. Jsme rozhodní a odvážní, daří se nám v obchodní i pracovní oblasti.

Ve dnech Luny ve Lvu se vyplatí pečovat o vlasy, které jsou dík letnímu slunci vysušené. Na trhu jsou kvalitní výrobky, které dokáží téměř zázraky. Můžeme využít i „babské rady“ a na vlasy aplikovat např. žloutky s pivem. Skvělý je také kokosový nebo arganový olej. Necháme si zastřihnout konečky, vlasy se netřepí a tvar účesu dobře drží.

Znamení Lva rádo hoduje, takže i vibrace těchto dnů budou královské. Jsme-li na dovolené, vyzkoušíme místní speciality, jež nás mohou inspirovat při našem domácím vaření. Můžeme si pak zkusit recepty italské nebo francouzské kuchyně, které mají opravdu široký záběr.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Z barevné škály můžeme vybrat dramatickou karmínovou nebo žlutou. K ohnivé energii znamení Lva se hodí granát nebo tajemný hadí achát. Kdo nezná pačuli může vyzkoušet její omamnou vůni nebo zkusit chladivou mátu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.