Horoskopy

6. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 6. – symbol Puma

Měli bychom být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých můžeme litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou být i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas.

Luna v Blíženích – přibývá

Vzdušný element Luny v Blížencích přináší neklid, ale také lepší komunikaci a dobré obchody a pracovní kontrakty.

Důležitý je pohyb, protahování. Blíženci ovládají ramena, paže, lopatky - měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Tělo nepřetěžujeme, dáváme mu veškerou péči, i s koupelí a masáží, aplikujeme výživné a hydratační krémy.

Vybíráme si stravu bohatou na bílkoviny, tělu preventivně dodáváme přírodní vitamín C, např. v rakytníkových extraktech, čajích nebo džemu. Zkusíme i pšeničné klíčky; nádobu pro klíčení si můžeme koupit, a zkusit do ní zasadit semínka. Bude zajímavé sledovat, jakou mají sílu, jak rychle rostou…

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému!

K tomuto znamení se hodí modrá nebo oranžová barva. Nabije nás energie oranžového karneolu, zklidnit naopak dokáže apatit. Pro pročištění vzduchu zvolíme citrónovou trávu nebo cedr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.