Prima maminka

28. srpna 2018 12:14

Martina Čerňanská

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky

Monika Štiková. Není moc lidí v Česku, kteří by neznali její jméno. Monika je živel, je jí všude plno a hlavně se nebojí otevřeně říct svůj názor. A nyní ve spolupráci s Prima Ženami startuje nový projekt – Svět podle Moniky.

Na konci dubna rozvířila vody českého showbyznysu rodina Štikových – TV Prima začala vysílat reality show Štiky. A že se bude jednat o hodně drsnou podívanou, bylo jisté už od prvního dílu. Základem tohoto klanu jsou Monika Štiková a její manžel Michal, tedy hlavně blonďatá Monika.

Monika je jednoduše živel. Má svůj názor a za ním si stojí. A jelikož se během vysílání pořadu začaly množit různé dotazy pro ni – ať už na to, jak se jí nyní žije, až po to, kde nejraději nakupuje, dohodli jsme se s ní a připravili jsme pro vás online pořad Svět podle Moniky. Právě zde bude Monika odpovídat na všechny dotazy, které jí chodí, a podělí se s vámi o svůj názor.

1. díl seriálu Svět podle Moniky můžete sledovat právě zde:

2. díl seriálu Svět podle Moniky na téma domácí násilí:

3. díl na téma: Jak zhubnout a být přitažlivá

4. díl na téma: Zlatokopky

5. díl na téma: Rozchody

6. díl: Mezigenerační soužití

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.