Celebrity

12. prosince 2023 15:05

redakce Prima Ženy

Sabina Laurinová a Marek Němec zase spolu. Už jen jako přátelé

Charlie se vzbudí vedle Dominiky – ZOO (148)

Coby sestru Mery a doktora Hofbauera si dvojici herců zamilovali diváci v seriálu Modrý kód. Sabina Laurinová a Marek Němec se nyní opět po letech potkali před kamerou. Jaký osud scenáristé přichystali jejich novým postavám?

V seriálu z prostředí zoologické zahrady sice hrají oba už nějaký čas, scenáristé je ale k sobě přivedli až teď. Ona je bohatá vdova, kterou balí Martin Preiss jako Márty, on rytíř, jenž chrání utlačované.

Alice a Charlie se v seriálu ZOO, který můžete sledovat v úterý a ve čtvrtek na Primě, konečně potkali. To jejich představitelé Sabina Laurinová a Marek Němec se setkávali maximálně na chodbě a v maskérně. „Den před natáčením jsem si vzal do ruky scénář a učil se texty, až došlo na vtipné chvíle, kdy se Alice Charlieho ptá, zda je ten kardiochirurg, kterému sponzorovala výzkum kmenových buněk. Říkal jsem si, že to je skvěle napsané, a hledal jsem, kdo je Alice. Když jsem zjistil, že to je právě Sabina, řekl jsem si, že to nemůže být náhoda. Hned jsem jí psal, co s tím budeme dělat,“ vysvětluje Marek, který do té doby neměl se svou hereckou kolegyní v ZOO co do činění.

„Bylo to vtipné, protože jsme měli předstírat, že se neznáme, ale i tak jsme se tam snažili propašovat nějaké pohledy. Zůstali jsme profesionálové, určitě bychom si to užili víc, kdybychom to netočili v sedm ráno. Nakonec se nám to ale rozpadlo,“ směje se Marek. Tihle dva se před kamerou setkali po dvou a půl letech. „V sedm ráno nejste svěží, ale s Markem už na sebe slyšíme, takže to bylo moc fajn,“ přiznává Sabina, jejíž Alice byla na Charlieho trochu ostrá. „Charlie se k Alici přimotá a chce jí pomoci, jenže ona ho nezná, navíc je zamilovaná až po uši do jiného, a tak ho moc nevnímá,“ prozrazuje Laurinová, která na legendární dvojici – Mery a David, kterou v Modrém kódu hráli – vzpomíná v dobrém.

„Všechno se tehdy potkalo přesně, jak mělo. My to asi hráli dobře, když si diváci ty dva oblíbili a mají je stále rádi. I dnes nám lidé Mery a Davida připomínají a vzpomínají na ně,“ prozrazuje Sabina a dodává, že si toho velmi váží. A jestli by si Sabina opět s Markem něco zahrála? „Ráda, třeba by to mohla být dvojice vtipných detektivů. Humor je jedna z věcí, které nás spojují,“ dodává. Jako zamilovaná dvojice si tihle dva na chvíli rádi oddechnou.

Marek Němec by věděl, čím seriál okořenit

„Nemrzí mě, že spolu nebudeme hrát v ZOO zase zamilovanou dvojku. Nemůžeme hned skočit do další. V Modrém kódu jsme dosáhli vrcholu, byli jsme legendární pár. Už by to nebyl David a Mery. Oni nás měli rádi, protože jsme byli takové porouchané panenky. Takže ne, tady v ZOO mi to líto není. Viděl jsem teď nedávno několik dílů Modrého kódu a říkal jsem si, že to bylo vlastně moc dobré, dávalo to smysl,“ vysvětluje Marek a věří, že v ZOO se budou potkávat před kamerou jen jako přátelé. „Jedině bych to posunul tak, že by se Charliemu o Alici mohlo zdát, že jsou třeba doktor a sestra, to by bylo jediné východisko,“ směje se Marek Němec tomu, jak by seriál ZOO ještě okořenil.

Čtěte také:  Marek Němec na Vánoce trpěl jako Kristus. Za jeho trauma může plátkový sýr

„V ZOO je to, jak to má být, to má Marek pravdu. A někdy v něčem dalším? To záleží na tvůrcích, co je napadne, ale my už to umíme,“ uzavírá Laurinová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.