zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Seriály Slunečná a ZOO už dnes! Užijte si dvojitou dávku rodinné zábavy

Slunečná a ZOO dnes na Primě
Slunečná a ZOO dnes na Primě
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 13.01.2022
Dlouho očekávaná novinka ZOO je konečně tady! Rodinný seriál z prostředí zoologické zahrady startuje dnes ve 20:15. POZOR! To není vše. Televize Prima si nachystala jedno velké překvapení. Stejně jako každý čtvrtek se diváci mohou těšit i na svůj oblíbený seriál Slunečná. Tentokrát už v 19:45.

reklama

Pro velký divácký zájem se televize Prima rozhodla nasadit exkluzivně část premiérového dílu svého nejoblíbenějšího seriálu – Slunečné. „Diváci jsou zvyklí, že se Slunečná vysílá každé úterý a čtvrtek. Proto jsme je o jejich hrdiny ze statku nechtěli připravit, a odvysíláme tak v exkluzivním čase 19:45 další díl, na který ihned naváže první díl dlouho očekávané novinky z prostředí safari ve Dvoře Králové – ZOO,“ sdělil mluvčí seriálů Josef Ducký.

Po seriálu Slunečná následuje nový seriál FTV Prima ZOO.
Autor: FTV Prima Po seriálu Slunečná následuje nový seriál FTV Prima ZOO.

Herci seriálu ZOO. Znáte je ze Slunečné!

V novém rodinném seriálu ZOO uvidíte svoje oblíbené tváře. V hlavní roli se ukáže Eva Burešová, která Týnu vyměnila za Viktorii „Viky“ Janečkovou – mladou holku, kterou bývalý partner připravil o všechno a jí zbyly jen dluhy a exekuce. „Vyhodili ji z práce a teď – aby vše zaplatila – bere, co se dá. Přes den dělá chůvu pro velmi rozmazlené děti z bohaté rodiny, večer zpívá v baru pod maskou a v noci šije svatební šaty šťastnějším holkám,“ popisuje herečka všechna příkoří, kterými si hned v první epizodě „její“ Viky projde.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ZOO (1) - Kráva jedna blbá

Život se s nikým nepáře

Těžkou životní zkoušku před sebou má i její kamarádka Sidonie Anna Novotná (Michaela Pecháčková), která se rozhodla zahodit dědictví rodinné firmy a jít za svým snem. Rodiče posílají Sid do Ameriky na studia. Tedy alespoň si to myslí. Ona však do letadla nenastoupí a namíří si to do nejbližší ZOO, aby se stala ošetřovatelkou. 

Hybatelem klanu Novotných je ovšem dáma na slovo vzatá – Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. „Sidonie je hlava rodiny. Se svým mužem založila sklárnu, která je velmi úspěšná a vydělává jim nemalé peníze. Po jeho smrti rodinný podnik převzala. Je to dáma velice rozhodná a ví, co chce v životě,“ prozradila Jana Švandová ke své postavě. Po jejím boku se objeví také Sabina Laurinová, kterou si diváci televize Prima zamilovali v roli vrchní sestry Mery v seriálech Sestřičky a Modrý kód. Tentokrát se herečka představí jako Alice Novotná, matka neposedné Sid

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ZOO - Jana Švandová o roli

V novém seriálu se budou diváci potkávat i s Veronikou Freimanovou. Ta má jako nově nastupující ředitelka ZOO Marie Roklová plné ruce práce s tím, aby zde zatočila s korupcí a po úmrtí předchozího ředitele postavila zoologickou zahradu opět na nohy. Jednoduché to mít nebude! Její náměstek Brázda (Pavel Nečas) a marketingový ředitel Albert (David Gránský) jí totiž zahradu rozkrádají pod rukama. Díky šmelinám si tihle dva nahrabali dost do vlastní kapsy.

Herec Šimon Bilina.

Charismatický sympaťák v seriálu ZOO. Šimon Bilina zkrotí hady i krokodýly

V ZOO se budou objevovat i další hvězdy, které dobře znáte ze seriálu Slunečná. Těšte se na Terezu Brodskou jako soudkyni Danuši, Ondřeje Pavelku coby učitele a spisovatele, manžela Veroniky Freimanové, Lucii Polišenskou jako ošetřovatelku žiraf Elišku Krásnou nebo Pavlu TomicovouAnežku Krásnou, veterinářku v zoo, která má dar rozumět řeči zvířat – a rozhodně se za něj nestydí. 

„Věříme, že hereckým obsazením nového seriálu – a nejen tím – diváky potěšíme a zachovají oběma seriálům svou přízeň,“ dodává Josef Ducký.

První epizodu sledujte poprvé ve čtvrtek 13. ledna od 20:15 na Primě! 

Eva Burešová coby Viky Janečková v seriálu ZOO i zpívá.

Burešová, Gránský, Pecháčková a další oblíbení herci odtajnili své role v seriálu ZOO

Eva Burešová v seriálu ZOO jako Viky Janečková

Eva Burešová po Týně v nové roli: S Viky občas můžu být i sprostá

reklama

Související témata: ZOO , FTV Prima , seriál ZOO , ZOO online , nový seriál , premiéra , Eva Burešová , postavy seriálu ZOO , herci seriálu ZOO , David Gránský , Veronika Freimanová

reklama

Přečtěte si také

reklama