Po čem muži touží? 10 rad, jak být pro ně atraktivní

Každá žena chce být pro muže zajímavá. Co to ale ve skutečnosti znamená? Po jaké ženě muži touží?

Jaké vlastnosti jsou pro ně zásadní a na co koukají nejdříve? Tyto charakteristiky se liší podle toho, jak se muž o ženu zajímá. Tedy zda muži jde o nezávazný flirt, či zda o ní uvažuje jako o budoucí partnerce.

„Na tyto otázky jsme se ptali 1600 respondentů v našem průzkumu Po čem touží dnešní nezadaní,“ odpovídá Veronika Vinterová, majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda, a dodává: „94 % našich nezadaných klientů hledá vážný trvalý vztah, takže umíme odpovědět na otázku: Po čem muži touží v případě, že uvažují o ženě jako o trvalé partnerce?“:

1. Přitažlivost

Ať se to nám ženám líbí nebo ne, muži jsou velmi vizuální. Nikdy nedostaneme druhou šanci udělat první dojem. A proto by měla žena udělat maximum, aby ten první dojem byl vizuálně co nejlepší. Upravenost, celkový soulad a přiměřené oblečení jsou základ. Pokud si vás muž nevšimne, nebude vás poslouchat a nemůže tak vyniknout váš oslnivý intelekt, neobvyklé zájmy či velký rozhled.

Mistryně "prvního dojmu" jsou ženy narozené ve znamení Berana.

2. Ženskost

Vlastně každý muž, se kterým hovoříme, jako jednu z nejdůležitějších charakteristik uvádí právě ženskost a rozumí tím jak ženské chování, které mu dá prostor být gentlemanem, tak i vzhled. Na tyto otázky si odpoví asi každá z nás sama:

Je atraktivnější žena v lodičkách nebo v teniskách? V sukni nebo v kalhotách? Má mít přiměřený výstřih nebo rolák?

Víte, které znamení je nejženštější? Ano, jsou to ženy narozené ve znamení Býka a Vah.

3. Chemie

Tu velmi obtížně ovlivníme. Žena může začít třeba tím, že bude příjemně vonět, bude vysílat jiskřivé signály. Zbytek je ale opravdu na přírodě. Při seznamování je právě chemie to, co za někoho nikdo jiný nevyčichá. A proto například dlouhé dopisování při internetovém seznamování není úplně ideální, osobní schůzka vše rozhodne.

Víte, v jakém znamení má muž vynikající čich a vůně ženy ho dokáže pořádně rozdráždit? Pokud tipujete muže narozeného ve znamení Býka, tipujete dobře. Vůbec tito muži mají nadmíru vyvinuté smysly, především tedy chuť.

4. Pozitivní přístup k životu

Nikdo nemá rád bručivky, pro trvalé soužití to platí dvojnásob. V Čechách je ale hledání negativ tak trochu národní sport. Už ráno, když se vzbudíte, si můžete vzpomenout na to, jaké překážky před vás den naskládá. Anebo naopak si můžete vybavit aspoň jednu věc, na kterou se můžete těšit. Asi se shodneme, že druhý přístup bude nejen pro muže, ale i pro celé vaše okolí blahodárný.

Rozenými optimistikami jsou ohnivá a vzdušná znamení - nejvíce Berani, Blíženci a Střelci.

5. Aktivní přístup k životu

Většina mužů ocení, pokud s nimi žena vyrazí na výlet, občas jej i sama vymyslí. Přinejmenším by muže mohla ocenit tehdy, pokud se zajímavým neotřelým nápadem přijde on.

K aktivním ženám astrologie řadí ženy narozené ve znamení Berana, Štíra a Střelce.

6. Žena drobnější než muž

Muži často o postavě ženy říkají „abych ji mohl obejmout“. I pro ženu je příjemné, pokud má u muže pocit bezpečí, že se k němu může schoulit. Pro část mužů je opravdu zásadní, aby byla žena opravdu štíhlá. Pro některé jde o běžnou postavu. Většinu mužů ale odradí vychrtlost či naopak obezita.

Rozenými vílami jsou ženy narozené ve znamení Ryb.

7. Opravdová partnerka

Muži nehledají ozdobu do společnosti, ale někoho, s kým mohou sdílet denní radosti a starosti, ke komu se mohou přitulit a kdo je ocení třeba i za maličkost. Umění příjemně muže ocenit je jedna z dovedností, ze které by se měla skládat „ženská maturita“.

A kterápak žena toto umění ovládá výborně? Jsou to ženy narozené ve znamení Raka a Vah.

8. Smysl pro rodinu, něžnost, empatie

Tradiční rozdělení rolí mělo a má svůj smysl. A zabezpečení domácího krbu, příjemné atmosféry a něhy sem prostě neodmyslitelně patří a ocení to i moderní muž.

A i tady s přehledem vítězí ženy narozené ve znamení Raka, i když ženy Kozoroh jim zdatně dýchají na záda.

9. Nedominantní žena

Pokud by měli muži jedním bodem vyjádřit, co naopak nechtějí, pak je to nejčastěji: „hlavně žádnou dominantní manažerku“. Většina chlapů musí svůj „boj o přežití“ zvládat v práci. Nechtějí přijít domů a bojovat znovu. I výrazné a úspěšné ženy mohou být doma v pohodě. Hlavně neprudit!

Tady spíše astrologie varuje všechny ženy narozené ve znamení Berana, Štíra a Kozoroha, aby ve své dominanci občas ubraly.

10. Úsměv

Možná se může zdát tento bod až banální. Úsměv je ale jako zaklínadlo. Nasaďte úsměv předtím, než vejdete do obchoďáku. Uvidíte, že muži budou na vaši rozesmátou tvář reagovat úplně jinak. Je to nejlepší ozdoba ženy a přitom vůbec nic nestojí.

Královnou jiskřivého úsměvu je žena Beran, svůdného a ženského žena Váhy.

Tečka na závěr

Toto jsou body, na kterých se shodlo nejvíce nezadaných mužů. Štěstí je v tom, že každému se líbí něco jiného. Tedy na závěr jednu radu: ať jste taková nebo maková, hlavně buďte svá, autentická a sama za sebe. Mějte se ráda, protože když se budete mít ráda vy, je daleko větší šance, že se k tomu někdo další přidá.

A tomuto přístupu tleská i moderní astrologie, protože i podle ní je pro partnerský život nejdůležitější co nejlépe pochopit sama sebe a mít se ráda. Partner se už ochotně připojí.

-vv-, -jik-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.