Sexy, ale nezbeda. Marek Lambora je v roli fotbalisty zralý na červenou kartu

Marek Lambora v roli fotbalisty Pašky - Malá velká liga

Vstřícný sympaťák Marek Lambora se v roli sparťanského hráče představuje jako namachrovaný fotbalista, který nejde pro ránu ani sprosté slovo daleko. Jak přitom herec přiznal, kopanou příliš v lásce nemá.

Po rolích podnikavého Janka či kněze v seriálu Poslední oběť zaválo natáčení nového komediálního seriálu Marka Lamboru (28) na fotbalový trávník. Nově je z něho drsný hráč Sparty, který nejde pro sprosté slovo daleko. „Fotbal mi k srdci úplně nepřirostl, tak jsem si říkal, že to tím pádem musím vzít. Moje postava v Malé velké lize se jmenuje Leoš Paška, má jedenáctku a je to hrdina tohoto stadionu,“ prozradil Marek Lambora exkluzivně redakci webu Prima Ženy při natáčení seriálu v zázemí fotbalové Sparty na Letné. Coby Paška je velký frajer a egoista, který to ale umí s míčem.

Jak už Lambora přiznal, k fotbalu nikdy netíhl. Občas si zahrál maximálně nohejbal. Sportu se ale nebojí a zkušenosti má bohaté. „Dlouho jsem dělal karate, občas volejbal a teď jsem zase začal dělat thai box. Jezdím také surfovat. To mě hodně baví a hodlám se k tomu každé léto vracet,“ uvedl dále herec pro web Prima Ženy.

Čtěte o oblíbeném herci více: Marek Lambora má nový objev. Vztah se slavnou herečkou prozradily prsty

V komediálním seriálu Malá velká liga, který můžete sledovat každé pondělí večer na Primě nebo na prima+, se těšte na dobrou podívanou. Kousek ze sportovního prostředí si nebere servítky v žádném ohledu. „Osm velmi vtipných dílů o fotbale a základní škole. Myslím, že to je přesně to, na co byste se měli dívat,“ vzkazuje s úsměvem Marek Lambora divákům. Podívejte se v sestřihu níže, o čem mluví.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.