Marek Lambora přišel na chuť sutaně. Je pohodlná, libuje si v kněžském rouše

Poslední oběť (1) - upoutávka

Marek Lambora, Lukáš Vaculík a Markéta Plánková jako archeolog, kněz, psycholožka a jedno velké tajemstvím. V nové detektivní minisérii tragická nehoda a jediná žena roztočí kolotoč událostí. Podívejte se na první exkluzivní ukázky z premiérového dílu. V takových rolích jste oblíbené herce ještě neviděli.

Tragické události v životě archeologa Tomáše Hrubana (Lukáš Vaculík) v očekávané detektivní novince významně ovlivní osudy sourozenců – kněze Alberta Macha (Marek Lambora) a jeho sestry, terapeutky Stely Skoumalové (Markéta Plánková).

Albert váhá, zda se vydat na cestu vědy, nebo se držet své víry, jeho sestra prožívá krizi se svým manželem Liborem (Jiří Dvořák). Ve chvíli, kdy řeší své životy, objeví se vdovec, archeolog Tomáš, který se snaží vyrovnat se smrtí své ženy Táni (Adéla Gondíková). Jenže co se na první pohled může zdát jako nehoda, nemusí být pravda.

Čtyřdílná minisérie Poslední oběť z pera Kateřiny a Jitky Bártů se divákům představí 29. března na obrazovkách televize Prima. Policie začne vyšetřovat autonehodu vědkyně PhDr. Táni Hrubanové (Adéla Gondíková), záhy ale zazní verdikt – vražda! Tomáš a Albert jsou tak postaveni do rolí jak podezřelých a obětí, tak i vyšetřovatelů. Přes vzájemné neshody spolu musí pátrat po pravdě.

Marek Lambora musel svoji postavu hledat

„Asi dva natáčecí dny mi trvalo, než jsem toho Alberta našel. Partneřím v ústřední trojici s Lukášem a Markétou a je to zajímavé. V kostýmu kněze se cítím docela dobře, protože on není moc na módu, a i když chodí v civilu, tak je mi nakonec pohodlnější ta sutana,“ přiznává Marek Lambora, který si kvůli roli nechal narůst plnovous, ztmavil vlasy a převtělil se do mladého kněze.

Víte, že katolická církev lehce polevuje a že i ženatý muž se zcela výjimečně může stát knězem.

Lukáš Vaculík s chutí kývl na scénář

V roli archeologa Tomáše Hrubana, který se snaží psychicky vyrovnat se ztrátou manželky, se divákům představí Lukáš Vaculík. „Tomáš není na první pohled moc čitelný a to mi vyhovuje, protože takové postavy mám rád. Nechal jsem si od Kateřiny a Jitky Bártů poslat scénář, přečetl si ho a s chutí na něj kývl,“ prozrazuje Lukáš Vaculík.

Podívejte se Lukáše Vaculíka v nové roli v exkluzivní ukázce z nového seriálu Poslední oběť:

Pomoc vyrovnat se se smrtí manželky má Tomášovi Stela Skoumalová, vyhledávaná psycholožka a vztahová terapeutka. „Stela se věnuje i skupinové terapii, konkrétně pro vdovce. Potkává na ní sympatického muže, který ale nepřišel náhodou. Začne se rozehrávat napínavý příběh plný záhad s překvapivým koncem,“ poodhaluje svou postavu Markéta Plánková a dodává, že její postava má těch tajemství v zásobě rozhodně víc.

Kdo zabil vědkyni a jaký k tomu měl důvod? Odpovědi divákům dá Poslední oběť ve středu 29. března ve 20:15 na Primě, kde se objeví nejen ústřední trojice, ale i Pavel Řezníček, Olga Želenská, Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Marek Němec, Jiří Ployhar, Ivana Korolová, Pavla Vitázková, Dana Morávková, Hana Kusnejerová nebo Kristýna Badinková.

Čtěte také, jak sexy idol žen Pavel Řezníček stále čeká na svou osudovou lásku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.