Sid zůstává ve hře. Haďákova přítelkyně je na holky

Uhrančivý Šimon Bilina dává coby Haďák ve známém seriálu pořádně zabrat Michaele Pecháčkové. Ta si na něho jako křehká Sid už delší dobu myslí, nyní je ale kvůli jeho domnělé přítelkyni nešťastná a trápí se. Přitom je to zcela zbytečné. Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak se Alena přizná ke své orientaci.

Haďákovi se povedlo Sid pěkně zamotat hlavu. Krásná blondýnka se do něho už před nějakým časem zakoukala, on s ní ale být nechtěl a rázně ji odmítl. Jejich vzájemná náklonnost však stále přetrvává, a Sid tak nikdy úplně neztratila naději. To se ale změnilo v okamžiku, kdy se v zoo objevila neznámá dívka, se kterou Adam nadšeně odešel do baru.

Když se posléze bohatá dědička sklářského impéria dozvěděla, že se k němu tajemná dívka už i nastěhovala, totálně ji to zlomilo. Kdyby tušila, že je mezi Haďákem a Alenou opravdu jen přátelský vztah, ušetřila by si spoustu slz. Jako první se ale v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, dozví pravdu děda Hruška. „Adam je hrozně fajn, ale na můj vkus mu něco chybí a něco přebývá,“ naznačí Alena a dodává: „Mně se odjakživa líbí víc holky.“

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Haďákova dědečka to v první chvíli překvapí, rychle se ale oklepe a hned se zajímá, jestli o tom ví Anna. Je mu jasné, že si určitě myslí totéž co on. Dokonce i Alena je stejného názoru a samotářskému Adamovi radí, aby se rozhoupal a vytáhl ji na rande. „Někam ji pozvi, jdi tomu naproti,“ hučí do něho kamarádka.

Poslechne Haďák rady dědečka a Aleny? Osmělí se a zkusí Sid znovu nabídnout schůzku? Křehká ošetřovatelka ovšem zatím netuší, že sympatická Alena není její konkurence, a Adamovi se vyhýbá. Při jeho pokusu o sblížení ho dokonce pěkně odpálkuje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.