Celebrity

2. září 2023 15:10

Tomáš Durčák

Kazma odhalí nápovědu k soutěži o milion dolarů. Vidět ji může každý, bude v televizi

Kazma o útoku na trezor

Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch drží velký počet lidí v napětí a nyní ještě do ohně očekávání přilil trochu oleje. Na svém profilu na Instagramu totiž oznámil, kdy a kde se lidé mohou dozvědět nápovědu do jeho soutěže o milion dolarů.

„Zítra pozorně sledujte seriál, co poběží ve 20:15 na Primě,“ napsal v pátek do příběhu na Instagramu Kazma se svou obvyklou záhadností. Vzápětí pak dodal, proč by si diváci v sobotu večer měli po osmé Primu zapnout. „Propašoval jsem vám tam malou nápovědu.“

Nápověda má podle všeho souvislost s jeho běžící velkou soutěží, jejíž výherce získá milion dolarů, tedy zhruba 22 milionů korun.

Nápovědu ukrytou v seriálu Eliška a Damián můžete hledat v extra repríze 1. dílu ve čtvrtek ve 21:35 na Primě. Premiérový díl lze sledovat také na prima+.

Kazma se naboural do dvou největších premiérových pořadů na Primě. Do sobotního premiérového dílu pohádkového seriálu Eliška a Damián a do nedělní premiéry talentové megashow Česko Slovensko má talent skryl nápovědy, s nimiž se divákům otevírá nová možnost vyhrát milion dolarů ukrytých v proskleném trezoru na pražském Výstavišti.

Zítra pozorně sledujte seriál, co poběží ve 20:15 na Primě. Propašoval jsem vám tam malou nápovědu. 😎📺 #OMStheGame

Posted by Kazma Kazmitch on Friday, September 1, 2023

Jak přesně bude nápověda vypadat, zatím nikdo neví. Prozrazením konkrétního času i faktu, že jde o premiérové díly seriálu a pořadu, však Kazma dal všem účastníkům své soutěže poměrně lehký úkol.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.