Soupeřky drbou Andreu Bezděkovou za zády. O její plastice některé slyší poprvé

Prostřeno! XXV (5) - Cizí člověk

Do speciálu soutěže amatérských kuchařů s kráskami ze světa showbyznysu přijala pozvání také modelka Andrea Bezděková. Jak se umí otáčet za plotnou a co u ní doma odhalily moderátorky Andrea Antony, Monika Leová nebo zpěvačka Debbi při šmejdění? Pro některé šlo o velké překvapení.

Hostitelka páteční reprízy Andrea Bezděková účinkovala v různých pořadech, nikdy by ji ale nenapadlo, že se představí v pořadu o vaření. Přiznává, že má trému a je zvědavá, jak vše zvládne. Neví, jestli je horší pořad o vaření, nebo vědomostní soutěž. V každém si totiž člověk může uříznout pořádnou ostudu. Pro své hosty připraví menu skládající se z cuketových placičekdýňové polévky, pečené pražmy královské s batátovo-dýňovým pyré a švestkového koláče. Andrea Bezděková, držitelka titulu Česká Miss 2016, uvaří v oblíbeném pořadu jako poslední, ovšem hned na začátku týdne svým konkurentkám upřímně přiznala, že rozhodně není žádná bravurní kuchařka. Chtěla tak jen snížit jejich očekávání, nebo se nakonec ukáže, že je to pravda?

Poměrně zatěžkávací zkouškou pro ni bylo pečení narozeninového dortu. Jak si není v kuchyni jistá a občas nemá úplně propracovaný systém, někdy se jí stane, že zapomene na pár potřebných ingrediencí. Když byla Andrea nakupovat v obchodě se specialitami, oslovil ji cizí muž, kterému přiznala, že bude vařit v Prostřeno! On jí poté dal tipy, co by mohla připravit, a modelka na něj dala. „On mi řekl, že dýňová polévka se musí ředit bramborovou zálivkou,“ popíše svým soupeřkám. Ty budou překvapené, že Andrea věřila někomu cizímu, kdo jí mohl poradit nesmysly. Vpodvečer na obrazovkách a už nyní na prima+ uvidíte, jestli to dobře dopadlo.

Podívejte se, jak se soupeřky baví o proměně hostitelky:

Fotografie odhalí, jak vypadala Bezděková dřív

Zatímco se Andrea bude potit u plotny s dalšími chody, ostatní dámy se vyrazí porozhlédnout po útulném bytě hostitelky. V jednom pokoji je zaujme fotokniha. Andrea Antony při společném listování spontánně ukáže na pět let starý snímek z korunovace Miss. „Tady je ještě před operací nosíčku,“ poznamená. Moderátorka sice neprozradí žádné tajemství, o operaci už kráska několikrát veřejně promluvila, přesto jsou některé dámy informací překvapeny.

„Ona má operaci nosíčku?“ diví se nejvíce zpěvačka Debbi. „Asi jsem o tom nikdy neslyšela a přiznám se, že na některých fotkách mi Andrejka přišla trochu jiná… Tak jsem zjistila, že má operovaný nosánek,“ usmívá se Debbi. Nenechte si ujít zvedání pokliček a odhalení vítězky tohoto týdne.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.