Monika Leová uvaří podle tátova receptu. Modelky se málem nenají

Prostřeno! XXV (1) - Jak vylít zlost

O titul nejlepší hostitelky týdne se v repríze soutěže amatérských kuchařů utká pětice krásných a talentovaných žen, které jsou chloubou českého showbyznysu. V pondělí se hosté podívají za televizní moderátorkou a českou Miss Earth 2013 Monikou Leovou.

Pondělní hostitelka Monika Leová se po úspěchu na soutěži krásy stala moderátorkou CNN Prima NEWS. V současné době se věnuje trochu jiným povinnostem, než je moderování. Na jaře roku 2021 se jí narodila dcera Mia, nyní je modelka těhotná podruhé. S manželem Martinem Košínem nedávno oslavili 13. výročí. Moničino pondělní menu se ponese ve stylu „asian fusion“, který kombinuje pokrmy z různých asijských kuchyní. Chybět tak nebude ani ta vietnamská, kterou Monika připraví podle tatínkových domácích receptů.

Monika pochází z rasově smíšené rodiny, její maminka Jana Leová je Češka a otec Lê Đinh Châu je vietnamského původu. V repríze speciálu kulinářského souboje uvaří tento týden i zpěvačka Debbi nebo moderátorka Andrea Antony. Další hostitelky úspěšně sbíraly ocenění v soutěžích krásy. Čtvrteční hostitelka Andrea Kalousová byla v roce 2015 korunována jako Česká Miss World, ta páteční – Andrea Bezděková – v roce 2016 vyhrála prestižní titul Česká Miss.

Podívejte se na Moničino bydlení v rodném domě:

Monika vtipkuje o vietnamských stereotypech

Při vaření Monika ukáže, jak se zbavuje stresu. Když ji například partner Martin Košín naštve, rozbíjí paličkou arašídy. Soutěžící ochutnají mangový salát, maso na karamelu s rýží, čočkovou polévku s kari a kokosovou zmrzlinu. „Doufám, že nikdo z hostů nebude čekat, že jim tady třeba naservíruju nějakého psa. Občas když jdu k tátovi, zeptám se ho, jestli pro nás nemá nějaké překvapení,“ vtipkuje na účet vietnamských stereotypů Monika. Při hlavním chodu Moniky si dámy vyzkoušejí svoji zručnost.

K asijskému pokrmu dostanou hůlky místo příboru. „Je to docela náročné s těma hůlkama, musím říct, takhle ke konci. Furt čekám, jestli někdo vezme tu lžíci. Jelikož mám trochu křeč v ruce, možná to za chvíli budu já,“ komentovala nesnadnou situaci u stolu Andrea Kalousová. Vpodvečer na obrazovkách a na prima+ uvidíte, které z těchto krásek to půjde za plotnou nejlépe. Kdo si nakonec odnese výhru 60 tisíc.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.