Soutěžící vyděsí vycpaná zvířata, Hanu rozpláče vzpomínka na manžela

Zvířátka na zdi - Prostřeno! S29 (2)

Kuchařská soutěž z Moravskoslezského kraje jde v pátek do finále a Veroniku, která je zatím ve vedení, může předběhnout už jen asistentka pedagoga Hana. Ta ukáže netradiční bydlení a promluví o svém nelehkém životě. Soutěžící navíc zjistí, že ji odněkud znají.

Devětadvacetiletá Hana v pátek pohostí soupeře z Moravskoslezského kraje. Bydlí na samotě v dřevěném srubu, který postavil její manžel. S dětmi provizorně žijí v jedné ložnici a doma bývá veselo, protože je jich opravdu hodně. Hana má tři syny, manžel dvě děti z předchozího vztahu. Aby se dostala mezi lidi, začala nedávno pracovat jako asistentka pedagoga. Pro hosty připraví domácí česnekovo-sýrovou pomazánku s domácí bagetkou, bažantí vývar s domácími nudlemi, kuřecí směs s pečenými bramborami, šopský salát a jako sladkou tečku bude podávat halloweenský pudink, který milují její děti.

Po přípitku půjdou hosté šmejdit do ložnice. Dřevěnou postel z masivu zdobí nebesa se záclonkami a soutěžící spekulují, zda si tak dělají manželé soukromí. V ložnici jsou totiž ještě dvě dětské postele. Podle fotek ostatní poznají, že má Hana velkou rodinu a nikdo z přítomných si neumí představit, že by měl tolik dětí. Dál při šmejdění soutěžící objeví vycpanou kunu a bažanta, na zdi pak visí kůže divokého prasete. Jak na prima+ a vpodvečer na obrazovce uvidíte, ne všem se to líbí. „Zvířátka, která má na zdi, bych doma nesnesla,“ říká Veronika.

Hana ukáže svoji citlivou stránku. Neměla to v životě jednoduché:

Hostitelka obdaruje Damiana novou matrací

I když se považuje za stydlivou, není to poprvé, co je Hana v televizi. Nedávno se snažili s mužem upevnit vztah v reality show, kde se na pár dní mění manželky. Toho si povšimli i soupeři, kterým je hostitelka povědomá. Hana otevřeně promluví o své smůle na partnery. Maminka tří synů otěhotněla poprvé v devatenácti letech. Otec dítěte ji ale brzy opustil. Pak se vdala za muže, který byl o třicet let starší, a měla s ním další dva syny. Podle Hany to byl alkoholik a nechal ji v dluzích. Současný muž jí finančně pomohl a díky němu poznala, jaké to je být milovaná. Proto si dokonce nechala vytetovat jeho podobiznu. Vadí jí jen, že je muž často v práci a nevěnuje se rodině. Během vyprávění Hana neudrží slzy. Všem je to líto a budou se ji snažit utěšit.

Nálada u stolu je v pátek jiná než v předchozích dnech. Někteří soutěžící považují Hanu za taktičku. Nezdá se jim, jak je ke všem pozorná. Marii nedá do jídla olivy, které nemusí, Angelice připraví bezlepkovou verzi jídel, Veronice vyhoví s množstvím česneku v pomazánce. Také jim vrtá hlavou, proč je už podruhé v televizním pořadu. Potřebuje Prostřeno! vyhrát kvůli penězům? Jejich podezření vyvrcholí, když Hana obdaruje Damiana novou matrací. Středeční hostitel totiž nemá postel a spí na zemi. Chtěla mu udělat radost, ale dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Damian překvapivě soudí, že to byla z její strany taktika. A není sám. Jak dopadne celý večer a kdo nakonec vyhraje, uvidíte už v pátek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.